Eluvilja kaelaehe

Elulille filosoofia PDF
 • See puhastab hästi võimsalt
 • Elujõu väljaga loob kontakti
 • Võivad avalduda kogemused läbi sisemise nägemise, tunnetuse.
 • See on algloomise tühjus. Sealt tulebki kõik uus.
 • See toetab hästi võimsalt raku struktuuri muutust.
 • See toimib hästi leebelt
 • Loob rõõmuenergiat
 • Toetab psüühilist võimekust.
 • Maandab hästi.
 • Muster loob läbi aukude. Südamesse tekib muster millega hakkab tervendamine tööle.
 • Neutraliseerib kõik manipulatsioonid
 • Taastab sinu jõu
 • Võimendab südant ja südame struktuuri
Lisa ostukorvi88 €

Weber-Isis® Eluvili

13 püha infosüsteemi reaalsuse loomiseks

 Selle püha geomeetria mustri korrektne nimetus on tegelikult „Elu vili“.  Elulille mustrit, mida peetakse ka Loomingu Maatriksiks, on leitud paljudes vanades kultuurides üle terve maailma. Eluvilja mustrit pole aga leitud. Põhjus oli selles, et iidsed targad (nt Platon, Pythagoras, Da Vinci jne) mõistsid, millest need osad koosnevad ja kui oluline see on ning otsustasid need teadmised hoida saladuses. Nad ei soovinud, et inimesed saavad teada seda, mida ma teile järgnevalt näidata soovin. See muster oli iidsetel aegadel nii püha ja nii oluline, et sel ajal ei tohtinud see avalikkusele tuntuks saada.

Püha geomeetria õpetab meile, et sirged jooned on mehelikud ja ringid on naiselikud. Eluvilja 13 ringi koosnevad eranditult naiselikest vormidest. Kui need naisvormid ühendada meesvormidega – sirgjoontega – saadakse Eluvilja 13 infosüsteemi. Lihtsaim viis selle ühenduse loomiseks on ühendada omavahel ringide keskpunktid. Nii tekib kujund, mida tuntakse nimega Metatroni kuup.

Metatroni kuubis sisaldub oluline infosüsteem, kogu olemasolu üks põhilisi loomismustreid – platoni (tahked) kehad, Loomise kood ja universumi ehituskivid. Sellest viiest geomeetrilisest vormist tekivad kristallid ja ka meie mõttevormid, mis saadetakse universumi. Mõtted on kõrgema sagedusega mateeria vorm, mis pole veel kuju võtnud, nii nagu teised asjad materiaalses universumis. Eluvilja muster on seega geomeetriline vorm, millest saab tekkida Loomise kood. See on vili, kuna see on tulemus (vili), millest on tekkinud meie reaalsuse (kõige olemasoleva) üksikute osade võrgustik.

Kahtlesin kaua, kas ma võin selle Eluvilja-ripatsi inimestele kolmemõõtmelisel kujul välja tuua. Esialgsete prototüüpide loomisest on nüüdseks möödunud neli aastat.  Esimesed kogemused selle ripatsiga olid tõesti väga muljetavaldavad. See seade materialiseerus töökojas ja ilmus tunni aja pärast nagu „ei kusagilt“ kontorisse tagasi. Minu töökaaslane (mehaanikainsener) ja mina seisime kontoris ja arutasime just seda teemat, kui u 1 tunni pärast ilmus see seade meie peade kohale ning kukkus meie ette põrandale.  Kõlab nagu meremehejutt, kuid võin teile kinnitada, et see tõesti olii nii. Mu kolleeg usub ikka veel , et petsin teda mingi mustkunsti trikiga. Selle vahejuhtumi tõttu lasin seadmel esialgu sahtlipõhja kaduda. Kuid ma usun, et nüüd on saabunud aeg  selliseid Uue Aja kingitusi kasutada. Lisaks võib see seade sobida inimestele, kel isiklik manifesteerimine (soovide esitamine universumile) pole siiani veel täielikult toiminud. Palun kirjutage mulle oma kogemustest Eluvilja-ripatsiga.Weber-Isis® Eluvili

Püha geomeetria

Eluvilja-kaelaripatsi väline vorm põhineb teadmistel Pühast geomeetriast ning erilisel sümbolil, mida tuntakse Elulille nime all. Elulilles on peidus Eluvilja saladus. Eluvilja-kaelaripats loodi just selle püha mustri järgi. Püha geomeetria on reaalsuse morfogeneetiline struktuur, see on reaalsuse sümbol ja kandev idee terves universumis, mida tuntakse samuti valguse keele või Loomise Maatriksina.

Ülesehitus ja põhimõte

Samuti Eluvilja-kaelaripats saab oma jõu läbi arvatava geomeetrilise vormi kiirguse. Läbimõõt on 3,61 cm. See on pool kosmilisest võtmest, lainepikkusega 7,23 cm. Oletatav kujundi kiirgus põhineb 13 augu järjestusel, mis on kantud Eluvilja mustrile.

Praktiline kasutus ja eelised

Eluvilja-kaelaripatsit kantakse rinna kohal. Otsest kontakti nahaga tuleks vältida, kuna naha kaudu eralduv higi ja mustus võivad mõjutada ripatsi kuldkihti. Alguses ei tohiks ripatsit kanda pidavalt, vaid tunni kaupa või nii kaua, kui tunnete end sellega mugavalt. Igal organismil on oma energiatase. Kui olete Eluvilja-kaelaripatsiga juba harjunud, saate seda hiljem kogu päeva kanda. Teine praktiline kasutus on asetada Eluvilja-ripats kuuendale tšakrale (keha on nüüd lamavas asendis ja silmad suletud). Kuues tšakra asub ninajuurest veidi kõrgemal, kulmude vahel. See avaneb ettepoole. Seda  tšakrat kutsutakse ka Kolmas silm, kulmutšakra, tarkuse silm või sisemine silm. Värvid on indigosinine, samuti kollane ja lilla.

See tšakra on seotud ajuripatsi tööga, täpsemalt käbinäärmega ja ülesanded on: kognitiivsed võimed, intuitsioon, sisemiste tajude arendamine, vaimujõud, tahte projektsioon, manifestatsioon, kujutlusvõime

. (Tõlkija märkus: samuti telepaatia, selged unenäod, astraalpojektsioonid jne) Selle tšakra õppimisülesandeid saab Eluvilja-ripats toetada. Kui keha on lamavas (puhke-) asendis ja asetada Eluvilja-ripatsi kuuendale tšakrale (Kolmandale silmale), võite näha violetset valguskera sisemise silma ette ilmumas (mõnel inimesel võib see ka teist värvi olla), mis seejärel projitseeritakse läbi Eluvilja ripatsi geomeetria väljapoole universumisse. Eluvilja muster on alus ja eeldus platoni kehade avaldumisele, nn Loomise Kood. Nüüd on teil võimalik saata universumisse oma Loomiskood, luua oma tahtele vastavaid reaalsusi. Kui te näete, et violetne sfäär tuleb läbi Eluvilja ripatsi sissepoole, st teie poole, siis kogete kognitiivsete võimete, intuitsiooni ja sisemiste tajude arengut.  


Kuuenda tšakra (Kolmanda silma) sanskritikeelne sümbol

Teised kasutusvõimalused

– Reaalsuse loomine –

Tulevaste aegade üleelamiseks võib olla vajalik tutvuda mõtete manifesteerumise või üliteadvuse mõistega. Alguses on mõte. Kogemus on alati sekundaarne. Energia järgneb sellele, millele oma tähelepanu suuname. Seda ei ole võimalik ümber pöörata – et kõigepealt luuakse kogemus ja sellele ehitatakse mõte. Me kogeme alati oma mõtete otsest tulemust. Põhiline on selgus ja meie enda jõu (väe) teadvustamine. Meie mõtted loovad kogu aeg meie maailma. Mitte ainult siis, kui see meile meeldib, vaid igal ajal. 

Asetage Eluvilja ripats oma Kolmandale silmale või kandke südame kohal ning lausuge mõttes: „Ma tahan oma isiklikku arengut kiirendada. Ma tahan, et mu keha taastuks ise. Ma tahan kiirata tervist. Ma olen valmis loobuma raskustest, et saan olla elavaks eeskujuks, milleks inimeseks olemine olla võib“.  Selline mõtlemine – meie sisemise olemuse avaldumine ja oma soovide selge väljendamine – võib panna kõik liikuma. Tänulikkust selle eest – et me seda kõike ka saame, ei tohiks me mingil juhul unustada.

Me peaksime pöörama tähelepanu oma mõtlemismustritele, programmidele ja uskumustele. Kui märkame, et eitame teatud kogemuse loomist (ei tunnista seda oma loominguna), siis lihtsalt vaatame seda. Ja ütleme: „See on huvitav – ma teen seda ikka ja jälle. Ma ei taha jääda selle juurde, mida ma loon. Kui see mulle ei meedi, siis süüdistan kedagi teist. Vaatame, kui kaua ma seda teen ja kuidas ma leian lahenduse, et arendada teistsugust käitumismustrit“.  

Ärgem mõistkem end seepärast hukka. Hakkame endale ütlema: „Ma võtan vastutuse selle eest, mis minuga juhtub. Kui mulle ei meeldi see, mis minuga toimub, siis hakkan endalt küsima, miks ma loon asju (olukordi jne), mis mulle ei meeldi. Võib-olla peaksin millestki teadlikuks saama, et saaksin muuta seda, mis ei ole mulle hea ja mida ma ei näe.“

Me peaksime alati käituma nii, nagu oleks see meile kõige väärtuslikum ja kasulikum. Me ei peaks tundma hirma selle ees, mida oleme loonud, vaid usaldama seda, mida loome. Peaksime lahendama konfliktid ja sõlmima rahu. Meil tuleb aktsepteerida oma osa selles ja seda endale teadvustada ning mõista, mida see kogemus tuli õpetama. Need, kes on haaratud draamadest, kus tundub, et keegi on ohver, on tavaliselt oma tunnetest nii ära lõigatud, et nad ei seosta seda, mida nad tunnevad sellega, mida nad mõtlevad. Ohvrid leiavad ohvri, võitjad leiavad võitjad.

Peame mõistma, et teised peavad minema läbi võimalike negatiivsete tiheduste, et jõuda valguse juurde. Kõige suurematele raskustele ja katastroofidele järgneb mõnikord suurim valgustatus (võin seda oma kogemusest vaid kinnitada).

Kui läheme restorani ja tellime midagi, siis kokk teeb selle valmis ja ettekandja toob meie ette laulale.  Me tellime, kuid me ei valmista seda ise. Ükskõik kas seda valmistavad kokad või vaimne energia - me valime ise, mida meie ette pannakse. Seda ei serveerita meile, kui me ei lähe kõigepealt restorani ja ei esita oma tellimust. Nii, et me vastutame selle eest ja ka maksame oma tellimuse eest.

Elu on samasugune nagu oleksime restoranis. Peaksime õppima tellima elult seda, mida me tahame ja usaldama, et see ka meile tuuakse, kuna tellisime selle. See, kuidas me restoranis käitume, on suurepärane näide sellest, kuidas me käitume elus. See on uskumatult oluline õppetund, mida tuleb mõista. Kui läheme restorani, siis lihtsalt tellime ja ütleme: „Ma tahan seda!“ ja usaldame, et see tuuakse meile. Või kas hakkame muretsema, et nad teevad vea ja  eksivad milleski? Ei. Me usaldame, et meile serveeritakse täpselt nii, nagu me seda soovime ja laseme sellel toimuda. Kui see meile ette pannakse, siis ütleme „aitäh!“. Kui see ei ole päris see, mida tahtsime, siis küsime, mida vaja ja läheme edasi. Täpselt samamoodi on ka meie vaimsete tellimustega; kui kättejõudnud asi ei ole osutunud selliseks, nagu me ette kujutasime, võime teha uue tellimuse. Sellisel juhul on tegevuste järjestus järgmine: Eluvilja-ripats on asetatud 6.tšarkale (Kolmandale silmale) :

1.     Ma teadvustan endale oma praegust reaalsust, tunnetades ja mõeldes selle üle.

2.     Leian nimetuse (või võrdluse) praegusele olukorrale.

3.     Seeärel palun, et mu praegune mõttelooming kustutatakse.

4.     Nüüd võin ma sõnastada, kuidas ma kujutan ette uut olukorda (=uue tellimuse esitamine).  

Me peaksime endale selgeks tegema, mida me tahame – me küsime ja tellime, ning anname selle siis vabaks (laseme lahti). Me ei peaks pidevalt helistama vaimuilma, et küsida, kas me tellimus on kohale jõudnud, samuti ei anna nõu, kuidas seda tuleks teha. Me oleme tellinud, ei karda ega kahtle, vaid usaldame, et see tuleb.

Weber-Isis® Eluvilja-ripatsi ligikaudne suurus

Me oleme oma mõtete tulemus. Kui me midagi muud sellel planeedil ei õpi, siis õpime seda, et see on reegel selles reaalsuses ja ka võimalikes teistes reaalsustes, mida me tõenäoliselt kogeme tulevikus. Mõte loob kogemuse. Meie sõnad annavad meile jõudu, kuid võivad meid ka väikseks teha („Alguses oli Sõna, ja Sõna oli Jumala juures, ja Sõna oli Jumal“, Johannese 1:1. Keel on loov).  Me peame oma sõnavarast täielikult kõrvaldama sõna „proovima“ ja „üritama“. Kui keegi „proovib oma käitumismustreid muuta“, siis ta võib seda teha kogu oma ülejäänud elu. Proovimine ei ole tegemine. Iga kord, kui me seda sõna kasutame, ei saavuta me midagi, sest püüdmine (ja üritamine) on vabandus. „Ma püüdsin seda teha“ jne. Kasutame sõnu: „Ma loon. Ma teen. Ma manifesteerin. Ma kavatsen. Ma kehtestan“. Unustage väljend „ma püüan“.

Raha näib olevat kõigi jaoks oluline teema. Igaühel on väga täpne ettekujutus sellest, kuidas raha meie juurde tuleb.Joonis 1. Elulill kujul, nagu teda paljudes maades on leitud

Mida rohkem me arvame, et peame oma raha eest kõvasti pingutama ja tööd tegema, seda rohkem peame selle nimel tööd tegema.

Selle asemel ütleme: „Ma taotlen, et see tuleks kergelt“. Kergelt (pingustuteta) tulemine tähendab, et saadame reaalsusele info, et soovitu jõuab meieni viisil, mis jätab meile võimalikult palju energiat teisteks eksperimentideks ja kogemusteks.

Andes asjad rohkem vabaks, võib vaimne maailm meid mitmel ootamatul viisil premeerida. Ainus põhjus, miks seda seni pole veel juhtunud, on see, et me lihtsalt ei uskunud, et see on võimalik (või saab nii kiiresti realiseeruda).

Kui usume, et see on võimalik, muutub ka meid ümbritsev tegelikkus (reaalsus).  

See oli väike kõrvalepõige reaalsuse loomisest. Loodan, et minu antud juhised ja Eluvilja-ripatsid toetavad teid kõikide teie soovide manifesteerimisel elus.

 

Sissejuhatus Püha geomeetriasse

Loomingu Maatriks

Üks teemadekogum, mida sooviksin teile lähemale tuua, on teadmised Pühast geomeetriast, mis on veel paljudes iidsetes kultuurides olemas ja mis siin on ammu unustatud. Geomeetria on reaalsuse morfogeneetiline struktuur (ülesehitus), see on reaalsuse sümbol ja allegooria kogu kosmoses ning seda nimetatakse ka vaikuse keeleks või valguse keeleks (vt joonis 1). Püha Geomeetria sisemine võti on säilinud ainulaadses sümbolis, mida nimetatakse Elulilleks. Kõik, mis on kunagi loodud või luuakse, põhineb sellel baasmustril. Abydoses, mis on Luxorist ja Kuningate orust ca 140 km kaugusel, asub Niiluse läänekaldal oluline tempel. Salapärane hoone kannab nime Ülestõusmise tempel või Osiron ja on pühendatud jumal Osirisele. Arheoloogide hinangul on templi vanus vähemalt 6000 aastat. Selles templis hoiti ja jagati väga erilisi kõrgelt arenenud ja põhjalikke teadmisi. Templi seintel on Elulille kujutis. Kuid Elulille ei leitud ainult Egiptuses, seda esineb ka Iirimaal, Türgis, Inglismaal, Iisraelis, Hiinas, Tiibetis, Indias, Kreekas, Jaapanis, Jukatanis, Lapimaal, Gröönimaal ja mitmetes teistes riikides.

Peaaegu kõikjal maailmas kannab see muster sama nime – Elulill. Täielik Elulill koosneb 19-st omavahel põimunud ringist, mida ümbritseb kaks suuremat rõngast.

Kõik ringid on sama läbimõõduga. Iga ringi kaar läbib järgmise ringi keskpunkti, jagades selle seega kaheks osaks. Elulill on väga oluline Püha geomeetria märk. See sisaldab kõiki maise elu aspekte, niisamuti iga matemaatilist valemit, iga füüsikalist seadust, iga muusikalist harmooniat, iga bioloogilist eluvormi, iga aatomit ja iga dimensioonitasandit.

Joonis 2. Elulille 7 ringi, mis on omavahel põimunud

Genesise muster Foxfieldi/Wiltshrire viljaringil (august 1994). Foto: Werner Anderhub

See on metafoor kõigele, mis universumis olemas on. Elulille lihtsustatud kujutisel on kujutatud seitse ringi, mis on omavahel põimunud (vt joonis 2).

Seda mustrit nimetatakse Elulilleks mitte ainult seepärast, et see näeb välja nagu lill. Oma sügavamas tähenduses on see sümbol, mis tähistab viljapuu eluringi, mida puu kasvades läbib. Puu kasvatab õisi, mis läbivad metamorfoosi ja muutuvad viljadeks. Viljad sisaldavad seemet, ja kuna iga seeme kannab endas kogu puu kujutist, kasvavad maapinnale langenud seemnetest uued viljapuud. Kuid Elulille muster sisaldab ka arvukaid geomeetrilisi vorme, nt platoni tahkete kehade, loomise ruumiliste koodide ja matemaatiliste jadade kujul. Inimese geenide kaudu toimib see valguse geomeetria ka igas rakus.

Molekuli DNA (desoksüribonukleiinhape kui pärilikkuse informatsiooni kandja) on määratud Elulillega. Proportsioonid selles struktuuris, harude arv ja nurgad, DNA aminohapete pikkus on Elulille sees täpselt vastavuses. Elulill sisaldab koode, mis käsitlevad oluliste aminohapete paigutust DNA-molekulis, viie platoni keha geomeetrilisi struktuure, bioloogilisi kasvuprogramme ja nende suunda, taimede ja nende juurte ülesehitust ja hargnemismustreid jne. Lisaks sisaldab see inimkeha proportsioone, naiste ja meeste kvantitatiivse suhte rahvastikus, inimese kolmemõõtmelise maailma tajutavad energiad, atmosfääris toimuvate elektriliste laengute vormi ning geomeetriliste väljade ja nende energeetliste kiirguste koode. Kuna see sisaldab tegelikult kõike, mis meie universumis erinevatel dimensioonitasanditel eksisteerib, saab see loetelu olla vaid lühike väljavõte kolmemõõtmelise reaalsuse koodidest ja isegi see ei ole kaugeltki täiuslik.

Kõigi suurte maailmareligioonide, nagu kristlus, budism, judaism, hinduism ja taoism, aga ka roosikristlaste, vabamüürlaste ja Kabbala õpetused põhinevad iidsetel teadmistel Pühast geomeetriast. Inimese, maailma ja Looja vahelised seosed, mida Püha geomeetria meile selgelt näitab, on kõigi religioossete ja müstiliste õpetuste tõelised juured. Püha geomeetria ei tähenda ainult numbreid ja paberile tõmmatud jooni. Selle uurimine on ka tasakaalu leidmine ratsionaalse-meheliku ja intuitiivse-naiseliku teadmiste vahel. Ainult siis, kui analüütiline, mehelik ajupool mõistab, et on ainult üks Jumal ja üks, kõike läbiv Vaim ja et me kõik oleme osad sellest Ühtsusest, saavad ajupooled üksteist tasakaalustada. Alles siis , kui vasakpoolne ajupoolkera on mõistnud loodu üksolemist (ühtsus, samasus), saame liikuda duaalsusteadvusest ühtsusteadvusesse. Aine allub oma struktuurist lähtuvalt teatud energeetilistele seadustele ja ainult tänu sellele saab loodu ja inimene selle loodu osana eksisteerida. Aine kuju määravad erinevad energiavõrgud ja –maatriksid. Selleks, et teha kõigepealt selgeks aluspõhimõte, on neid maatrikseid seni kujutatud lihtsustatud kujul kuubikute ja ristkülikute põiminguna. Loomingu maatriks on aga palju keerulisem süsteem ja koosneb üksteise sisse ehitatud energiavõrkudest. Need energiavõrgud ei ole ei kuubikujulised ega ristkülikukujulised, vaid põhinevad sfäärilisel kujul. Nad põhinevad Elulille üksteisega kokkupõimunud sääridel. Erinevate sfääride ristumiskohtades saab valgust, energiat ja teavet edastada ja muundada. Elulill osutub sisemiselt piiramatu Loomismaatriksi käegakatsutavaks mudeliks. Ka Thothi Smaragdtahvlid kirjeldavad seda „lillekujulist ruudustikku“, mis lähtub sügaval maa sees olevast punktist. Smaragdtahvlite järgi loob see geomeetriline infokiirgus vorme ja elu ning on otsustavaks teguriks loomingu struktuurides. Sügaval elu saalides kasvas lill, mis leegitses, laienes üha enam ja enam, tõrjudes välja öö. Selle keskmes oli suurest väest koosnev kiir, mis andis elu, valgust ja energiat kõigele, mis selle lähedusse sattus. (Thothi Smaragdtahvlid, tahvel 23)

„Eluseeme“ Rama templis, Hampi, India. Foto: Reiner Rosenfeld

Eluseeme

Elulille keskel on seitse omavahel seotud ringi. Kui need eemaldada ja joonistada musti ümber ring, tekib kujutis, mida Pühas geomeetrias nimetatakse „Elu seemeks“ (joonis 3). Analoogselt viljapuu seemnele, mis kannab endas kogu puu kujutist, kannab ka Eluseeme endas Elupuu kujutist (vt joonised 4 ja 5).

Elupuu sümbol on ilmselt paljudele tuntud kui Kabbala elupuu. Siiski oleks vale eeldada, et see pärineb judaismi müstilistest koolkondadest. Samuti ei leia selle päritolu Egiptuse müstilistest koolkondadest, kuigi Elupuu sümbolit on leitud nii Luxorist kui ka Karnakist. Elupuu kuulub looduse olemusse, olles osa loodu enda mustrist. Judaismi müstilised koolkonnad on kasutanud seda mustrit, et selgitada oma arusaama tegelikkusest. Seitse ringi, mida nimetatakse ka Eluseemneks, tähistavad seitset loomispäeva.

Loomislugu algab järgnevalt: Alguses lõi Jumal taeva ja maa. Ja maa oli tühi ja paljas ja pimedus oli sügavuse peal, ja Jumala Vaim hõljus vete kohal. Ja Jumal ütles: „Saagu valgus!“ Ja valgus sai. (Genesise 1-3)

Paljud religioonid eeldavad, et  loomisprotsessi alustamiseks on vaja vaid Vaimu ja Tühjust. Kui need kaks mõistet kohtuvad, on võimalik luua mida iganes. Lisaks usuvad religioonid, et loomine algab Vaimu liikumisega. Kristlik religioon, mis on meie kultuuriruumis levinud, põhineb samuti nendel põhieeldustel.
Joonis 3. Eluseeme

Joonis 4. Elupuu


Joonis 5. Eluseeme ja Elupuu, mis on üksteise peale asetatud.

Eluvili

Kui seda kujundit kolmandat korda pöörata, saame vormi, mida nimetatakse Eluviljaks. Elulille kujutatakse tavaliselt 18-e omavahel põimunud ringina, mida ümbritsevad kaks suuremat rõngast. Elulille kujutist on leitud paljudes kultuurides üle maailma. Elulille mustrivõrku võiks jätkata lõpmatuseni ja tekib küsimus, miks kõik leitud kujutised lõppevad 19 ringiga. Kui Elulille ringid on täidetud, tekib muster, mis kannab nime „Elu vili“. See muster oli iidsetel aegadel nii püha ja nii oluline, et sel ajal ei tohtinud see avalikkusele tuntuks saada. Sel kujul, nagu Elulill meile edasi anti, hoiti salateadmisi Eluviljast. Kui Elulille mittetäielikud ringid on täidetud ja kogu Maatriksit pöörata, saadakse 13 ringist koosnev muster, mis tähistab Eluvilja (vt joonis 6).
Joonis 6. Eluvilja 13 ringi Elulilles

Eluvilja 13 ringi

Teine viis Elulille kujutamiseks on Elulille 7 ringi ühe suurema ringi sees. Eluvilja saamiseks on võimalik joonistada ka üks ring, mille raadius on pool keskringi raadiusest ja seejärel joonistada kolmele ringteljele uued ringid, mille raadius on pool sellest (vt joonis 8). See näitab, et Eluvili sisaldub proportsionaalselt Elulilles (vt joonis 7). Kui ühendame 13 ringi omakorda 13 ringiga, saame Eluvilja, mis on seotud iseendaga (vt joonis 9). Eluvili sisaldab 13 infosüsteemi, mis koos  Elumuna ja toorusega loovad kõik, mis on kunagi olnud, on praegu olemas ja ka on tulevikus. Elulill on seega väga eriline, tõeliselt püha kujund, sest see dekoreerib Loomise tähendust ja eesmärki.
Joonis 7. Elulille 13 ringi


Joonis 8. Elulille 7 ringi ja Eluvilja 13 ringi
Joonis 9. 13 ringi seotud järgmise 13 ringiga või Eluvili, mis on iseendaga ühendatud.

Silma morfogeneetiline ülesehitus

Raamatute „Elulill“ I ja II köite autor Drunvalo Melchizedek joonistas silma morfogeneetilise ehituse, mis võib kuuluda nii inimesele kui loomale. Ta peab seda pilti oma teiste tööde hulgas kõige olulisemaks. Silma ja valguse ülesehitus on absoluutselt identsed, selles sisaldub kogu elektromagnetiline struktuur, mis kannab endas ka nn „kalapõie-“geomeetriat (vt joonis 10).

Püha geomeetria õpetab meile, et sirged jooned on mehelikud ja ümarad jooned naiselikud. Nii on ruut ja risttahukas geomeetrias kõige mehelikumad ning ring või kera kõige naiselikumad vormid. Eluvilja 13 ringi koosnevad eranditult naiselikest vormidest. Kui need naisvormid ühendada meesvormidega – sirgjoontega – saadakse Eluvilja 13 infosüsteemi. Lihtsaim viis selle ühenduse loomiseks on ühendada omavahel ringide keskpunktid. Nii tekib kujund, mida tuntakse nimega Metatroni kuup (vt joonis 11).

Metatroni kuubis sisaldub oluline infosüsteem, kogu olemasolu üks põhilisi loomismustreid – platoni (tahked) kehad.Joonis 10. Silma morfogeneetiline stuktuur
Joonis 11. Metatroni kuup

Platoni kehad

Kui ühendame Eluvilja ringide keskpunktid, saame Metatroni kuubi. Mitte ainult Püha geomeetria, vaid ka geomeetrias üldisemalt on oluline käsitleda viit unikaalset vormi, mida nimetatakse platoni tahketeks aineteks või kehadeks. Viis platoni keha moodustavad alusbaasi, millest tulenevad kõik kolmemõõtmelise loodu struktuurid. Kõik meile nähtava maailma vormid koosnevad ühest neist vormidest või mitme nende vormide omavahelistest kombinatsioonidest. Neid nimetatakse platoni tahketeks kehadeks, kuna nad lähevad tagasi Kreeka filosoofi Platoni juurde. Viimane kirjeldab oma teoses „Timaios“ universaalset kosmoloogiat, mis põhineb omavahel seotud geomeetrilistel struktuuridel. Tegelikult oli teadmine, et platoni tahked kehad on universumi ehituskivid, teada juba ammu enne Platonit. Oxfordi Ashmoleani muuseumis on esindatud nende kujude mudelid, mis on hinnaguliselt 3400 aastat vanad. Seega loodi nad u 1000 aastat enne Platonit. Samuti on Kairo muureumis hoolikalt valmistatud mudelid, mis on u 3000 aastat vanad.

Platoni tahkel kehal on järgmised omadused:

·         see on piiratud võrdse suurusega pindadega

·         selle servad on võrdse pikkusega

·         selle sisenurkade suurus on sama suur

·         kui platoni keha paigutatakse sama suure kera sisse, puutuvad kõik tipud kera pinnaga kokku

Platoni kehadest on kõige tuntum kuup. Kuubi (kreeka k - heksaeedri) küljed on võrdse suurusega ruudud, servade pikkused on võrdsed ja külgede sisenurgad on kõik 90⁰. Kui paigutate kuubi kera sisse, puudutavad kõik tipud kera pinda. Selle määratluse alusel on ainult viis geomeetrilist keha, millel on need omadused.

Lisaks heksaeedrile on olemas tetraeeder, oktaeeder, ikosaeeder ja dodekaeeder, kusjuures arvud Tetra=4, Hexa=6, Okta=8, Dodeka=12 ja Ikosa=20 tähistavad külgede arvu. (Vastavad nimetused eesti keeles on nelitahukas, kuustahukas, kaheksatahukas, kaksteisttahukas ja kakskümmendtahukas)Joonis 12. HeksaeederJoonis 13. Täht-tetraeederJoonis 14. Oktaeeder


Joonis 15. Ikosaeeder


Joonis 16. Dodekaeeder

Platoni tahkete kehade küljed koosnevad kas kolmnurkadest, ruutudest või viisnurkadest. Need viis keha on ainsad vormid, mis võivad koosneda mingist korrapärasest kokkupandud pinnast. Muudest tasapindadest, nt kuusnurkadest või seitsenurkadest, ei saa enam neid kujundeid moodustada.

Aga kust need platoni kehad tulevad, mis on nende allikas? Viis platoni keha sisalduvad Eluvilja esimeses infosüsteemis. Kõik viis vormi on peidetud Metatroni kuubi sisse; ja kui te vaatate Metatroni kuupi, siis vaatate kõiki viite korraga. Platoni kehade saamiseks Metatroni kuubist tuleb igal juhul eemaldada mõned jooned.

Teatud joonte eemaldamisel saate kuubi või täpsemalt öeldes kuup kuubis. Kui eemaldate teised jooned, on tulemuseks kaks kattuvat tetraeedrit, mida nimetatakse täht-tetraeedriks. Jällegi luuakse kaks täht-tetraeedrit, üks on teise sees. Samamoodi, eemaldades teised jooned, tekivad oktaeeder, ikosaeeder ja dodekaeeder vastavalt oktaeedri, ikosaeedri ja dodekaeedri sisse (vt joonised 11-26).

Joonis 17.  Kaks Metatroni kuubist tuletatud heksaeedrit. Joonis 18 Tahke suurem heksaeeder Metatroni kuubisJoonis 21. Kaks Metatroni kuubist tuletatud oktaeedrit     Joonis 22. Tahke suurem oktaeeder Metatroni kuubisJoonis 23. Kaks Metatroni kuubist tuletatud ikosaeedrit       Joonis 24. Tahke ikosaeeder Metatroni kuubisJoonis 25. Viisnurkne dodekaeeder Metatroni kuubis     Joonis 26. Tahkedodekaeeder Metatroni kuubis

Vana-Egiptuse müsteeriumikoolid ja Pythagoras, kes tundis nn platoni tahkeid kehasid 200 aastat enne Platoni ja nimetas need korrapärasteks kehadeks, on andnud nendele kehadele ka teise nimetuse - viis elementi. Tetraeeder tähistab tuld, heksaeeder maad, oktaeeder õhku, ikosaeeder vett ja dodekaeeder eetrit (praanat). Kuid Metatroni kuubis sisaldub ka kuues vorm, ringi kesksfäär, mis on lähtepunktiks. See sfäär esindab Suurt Tühjust, millest on kõik nähtused tekkinud.

Mineraalide kuningriik pakub silmapaistvaid näiteid platoni kehade põhivormide olemasolust, mida tuntakse ka Loomise koodidena. Loomulikult võib samu põhivorme leida ka teistes loodusvaldkondades, näiteks viirustes või diatoomides (ränivetikate settekivim), kuid mineraalide kuningriik pakub kahtlemata kõige ilmekamat näitematerjali. Kristalliliste aatomi struktuuride põhivormiks on alati üks platoni kehadest või mitme platoni keha omavaheline ühendus.

 

Platoni tahked kehad kui universumi ehituskivid

Antiikajal omistasid alkeemikud ja suured vaimud, nagu Pythagoras, igale neist kuuele geomeetrilisele kujundile teatud elemendi omadused. Tetraeedrit seostati tulega, heksaeedrit maaga, oktaeedritr õhuga, ikosaeedrit veega ja dodekaeeder eetriga. Eeter, prana ja Tachyoni-energia on üks ja seesama; neid leidub kõikjal ja nad on kättesaadavad igas ruumi- ja ajapunktis. Selles peitub nullpunkti-tehnoloogia suur saavutus. Ja sfäär on Tühjus. Need kuus elementi on universumi ehituskivid ja loovad universumi omadused. Allpool olev diagramm näitab kuue elemendi ja algvormide suhet, mis on esitatud kolmes tulbas, mis tähistavad polaarsuse kolmainsust. Vasakpoolne (mehelik) veerg esindab vasakpoolset ajupoolkera ja prootonit ning koosneb 3-4-tahulistes pindadest. Keskmine veerg (laps) kujutab corpus callosum`it (ajusild, mis ühendab kaks ajupoolkera) ja neuronit. Parempoolne (naiselik) veerg esindab parempoolset ajupoolkera ja elektroni ning koosneb 3-5-tahulistest pindadest. Eeter on Kristus-teadvuse võre algvorm (vt joonis 26).

Kui soovite Püha geomeetria kohta rohkem teada saada, soovitan teile Drunvalo Melchizedeki raamatuid „Elulill“ I ja II osa.


Õiguslik teave

Oleme kohustatud juhtima teie tähelepanu asjaolule, et meie tooted ja nende mõju ei vasta loodusteaduste tunnustatud kriteeriumidele. See kehtib paljude alternatiivmeditsiini valdkondade ja meetodite kohta, niisamuti ka Weberi bioenergeetiliste toodete kohta. Seetõttu ei saa me oma toodete puhul ravitoimet lubada. Meditsiiniteaduse järgi orgooni-energiat ei eksisteeri, mistõttu ei saa ka meie seadmed selle energiaga kasulikku mõju saavutada. Ja kui te siiski kogete positiivset mõju ja teie enesetunne paraneb, siis ametlik meditsiin näeb selles vaid platseeboefekti. Meie toodete kirjeldatud omadused põhinevad meie ja meie klientide praktilisel kogemusel. Neid kogemusi ei saa me aga tunnustatud mõõtmisvahenditega kinnitada. Meetodeid, millega seda mõju saab mõõta, ametlik teadus veel ei tunnusta.