Eluvilja generaator

Eluvilja filosoofia PDF
 • See puhastab hästi võimsalt
 • Elujõu väljaga loob kontakti
 • Võivad avalduda kogemused läbi sisemise nägemise, tunnetuse.
 • See on algloomine tühjus. Sealt tulebki kõik uus.
 • See toetab hästi võimsalt raku struktuuri muutust.
 • See toimib hästi leebelt
 • Loob rõõmuenergiat
 • Toetab psüühilist võimekust.
 • Maandab hästi.
 • Muster loob läbi aukude. Südamesse tekib muster millega hakkab tervendamine tööle.
 • Neutraliseerib kõik manipulatsioonid
 • Taastab sinu jõu
 • Võimendab südant ja südame struktuuri

Lisa ostukorvi
1 199 €


 • Selle mustri läbi oled ühenduses Looja infoväljadega, suurendades võimsalt isiklikku elujõuvälja.
 • Toetab nii vaimset ja ka psüühilist võimekust.
 • Võib avalduda erinevaid kogemusi läbi tunnetuse ja sisemise nägemise.
 • Selle aparaadi järjepideva kasutuse korral korrastub peentasandi ja füüsilise keha ruumväli, toimides erinevate mõõtmetega universaalvälja algloomes.  
 • Üks neist väljadest on tühjus, kus võib saavutada tunnetuse, olles justkui ükskõik kes ja mitte keegi või ükskõik kus ja mitte kusagil.
 • See aparaat on ühenduses universaalväljaga, laadides rakud automaatselt hetkel vajamineva energoinformatsiooniga, neid tervendades.
 • Aparaat toimib aeglaselt, leebelt ent väga põhjalikult. Tunnetuslikult võib toimuda sisemise mõõtme avardumine/laienemine teadvuses.
 • Toetab füüsilist silma- ja samuti sisemist nägemist. Korrastab ja joondab meridiaane, tõstab auraniite ja loob väga hea maandatuse.
 • Selle aparaadiga on möödapääsmatu mööduvast mõistmata mitte mööduda, ehk luues/tuues teadmisi muutustega kohanemiseks ja edasiliikumiseks.
 • Loob keha ja sisemise ruumvälja harmoonilise kontakti läbi ajulainete, muutes mõtted korrastunumaks.
 • Omades jumalikku mõõdet, neutraliseerib minevikuga seotud traumad, nii hingeliselt kui ka füüsiliselt.
 • Aparaat korrastab kõik jumaliku, Looja Püha Geomeetria aspektiga, moodustades Valgusenergia mustrilise liikumise läbi plaadil olevate aukude südame keskusesse,
 • võimendades, tervendades kogu keha ja tõstes ajulained rõõmusagedusele. Neutraliseerib kõik manipulatsioonid, andes tagasi sisemise jõu.
 • Toetab ruumiliselt negatiivseid ioone. Maandab, struktureerib Maa energia, taastades jõujooned.
 • Tugevaim toimeraadius on 5m, diameetriga 10m.
 • Eluvilja Generaator Weber-Isis®

Kõrgeim Loomisgeomeetria, võimalikuks vaimseks ja füüsiliseks toetuseks

Kui Elulille ringid on täidetud, tekib muster, mis kannab nime „Elu vili“. See muster oli iidsetel aegadel nii püha ja nii oluline, et sel ajal ei tohtinud see avalikkusele tuntuks saada. Sel kujul, nagu Elulill meile edasi anti, hoiti salateadmisi Eluviljast.

Kui Elulille mittetäielikud ringid on täidetud ja kogu Maatriksit pöörata, saadakse 13 ringist koosnev muster, mis tähistab Eluvilja.

Viis platoni keha – kogu Loomingu ehituskivid (5 elementi)


Eluvili ja Loomise kood

Metatroni kuubis  on peidetud oluline infosüsteem, mida nimetatakse ka Loomise koodiks,. Viit platoni keha kohtame kõikjal looduses kui salajast loomisprintsiipi (põhimõte, ürgalus) väliselt nähtavate ilmingute taga. Looduses leiame neid põhivorme vahel ka vahetult. Näiteks püriit ja fluoriit, mis tekivad looduses nende vormide järgi. Kui eraldada Eluvilja geomeetria Elulillest, saab sellise geomeetrilise kujundi. Ühendades kõik Eluvilja 13 ringi keskpunktid, on tulemuseks geomeetriline muster Metatroni kuup (vt joonist keskel).

Metatroni kuup on mees- ja naiselemendi täiuslik ühendus: sirged jooned tähistavad meesprintsiipi ja ümarad vormid naisprintsiipi. See ühendab endas Universumi vastandlikud jõud ja moodustab seeläbi uue ja kõrgema ühtsuse: Loomise koodi. Metatroni kuubil on korraga esindatud kõik viis platoni keha. Paremal üleval oleval joonisel on nt 1997.a viljaring Inglismaal, nn Kochi lumehelves. Sellel on näha Metatroni kuup koos Eluvilja ja doteka-eedriga, mis on projitseeritud viljaringi kujutisele.

Ülaltoodud kujutised näitavad Metatroni kuubi ja 5 platoni tahke keha loomist.  

Püha Geomeetria geomeetrilised mustrid

Kui need 13 Eluvilja ringi on 7 korda endaga ühendatud ehk 7 x 13 ringi, saab kokku 91 ringi, sh 1 x 12 ringi on kahekordselt kaetud.

Selle tulemusel tekib fraktaalilaadne muster (fraktaal, ld sõnast frāctus „murtud“ – kompleksne geomeetriline kujund, mida saab osadeks jaotada ja mille osad on suure kujundi vähendatud koopiad; esineb ka looduses, nt lumekristall). Niisiis on selles Eluvilja lumekristalli mustris kokku 79 ringi. Seda geomeetriat nimetatakse „Eluviljaks, mis on ühendatud iseendaga“. Eluvili, mis on ühendatud iseendaga, sisaldab seega 79 infosüsteemi. Võimalik, et sellest mustrist loodi kõik, mis on olemas, kõik, mis kunagi on olnud, ja kõik, mis kunagi saab olema.

Elulill  on seega väga eriline vorm, kuna see dekodeerib Loomise tähenduse ja eesmärgi -koos Eluvilja, Metatroni kuubi ja platoni tahkete kehadega (kui universumi ehituskividega). Elulill  on seega täiuslik Loomingu Maatriks.

Mis on algarvud?

Arv 79 on algarv. Algarv on naturaalarv, mis on suurem kui üks ja jaguneb ainult ühega (1) ja iseendaga. Dr Peter Plichta on teaduslikult ja matemaatiliselt uurinud numbreid, mis defineerivad neljamõõtmelise aegruumi. Algarvud on esmased loojaenergiad ja sisaldavad seetõttu kosmilis-jumalikku resonantsiseadust.

Algarvud on:

2, 3, 5, 7, 11, 13, 17, 19, 23, 29, 31, 37, 41, 43, 47, 53, 59, 61, 67, 71, 73, 79, 83, 89, 97, 101…

Sakraalne geomeetria, nn Eluvili, ühendatud iseendaga, sisaldub ka mitmetes viljaringides. Nt 25.juunil 2010 Inglismaal, Wiltshire`is, White Sheet Hill`is ilmunud  viljaringil on selgelt näha see ülim Loomise geomeetria.
Eluvili, ühendatud iseendaga . Valguse morfogeneetiline struktuur.

White Sheet Hill`i viljaring, Wiltshire, Inglismaa (25.juuni 2010). Foto: Steve Alexander
Silma morfogeneetiline ehitusRaamatute „Elulill“ I ja II köite autor Drunvalo Melchizedek joonistas silma morfogeneetilise ehituse, mis võib kuuluda nii inimesele kui loomale. Ta peab seda pilti oma teiste tööde hulgas kõige olulisemaks. Silma ja valguse ülesehitus on absoluutselt identsed, selles sisaldub kogu elektromagnetiline struktuur, mis kannab endas ka nn  „kalapõie-“geomeetriat.

Püha geomeetria õpetab meile, et sirged jooned on mehelikud ja ümarad jooned naiselikud. Nii on ruut ja risttahukas geomeetrias kõige mehelikumad ning ring või kera kõige naiselikumad vormid. Eluvilja  13 ringi koosnevad eranditult naiselikest vormidest. Kui need naisvormid ühendada meesvormidega – sirgjoontega – saadakse Eluvilja  13 infosüsteemi. Lihtsaim viis selle ühenduse loomiseks on ühendada omavahel ringide keskpunktid. Nii tekib kujund, mida tuntakse nimega Metatroni kuup. Metatroni kuubis sisaldub oluline infosüsteem, kogu olemasolu üks põhilisi loomismustreid – platoni (tahked) kehad.

 

Energiatöö ja teraapia seade

Eluvilja Transformaator Weber-Isis® , 13 ringiga puidust alusel, on oma algsel kujul peen valgusjõul põhinev tööriist manifesteerimiseks, võimalike reaalsuste loomiseks.

Eluvilja Transformaator Weber-Isis®, 79 ringiga puidust alusel, on oma olemuselt peamiselt peen energiaravi seade.

 

Oleme selle seadme jaoks loonud rakenduse, kus seadme mõlemal pool (üks vasakul ja teine paremal) asuv pistik ja kaabel ühendatakse käsisondidega. Lisaks on võimalik nn banaani-topeltpistikuga ühendada kaks lisakaablit ja kaks kullatud jalaplaati. Need kaks lisakaablit ja kaks  kullatud jalaplaati on saadaval spetsiaalsete lisatarvikutena.


Põhiseade koosneb Weber-Isis® Eluvilja Generaatorist (kullatud messing, pöögipuidust alusel), 2 „banaani“-topeltpistikuga kaablit ja 2 käsisondi (kullatud messing). Lisatarvikute hulka kuuluvad 2 lisakaablit ja 2 kullatud jalaplaati.

Põhiseade koosneb Weber-Isis® Eluvilja Generaatorist (kullatud messing, pöögipuidust alusel), 2 „banaani“-topeltpistikuga kaablit ja 2 käsisondi (kullatud messing), alumiiniumkohver (sisu sobivast musta värvi kunstmaterjalist) ja kasutusjuhend.

Weber-Isis® Eluvilja Generaatori võimalikud kasutusalad

Weber-Isis® Eluvilja Generaatorit saab kasutada ainult  peene energiatöö (ja teraapia) eesmärgil. Eluvilja Generaator tuleb asetada enda ette lauale (kui seanssi tehakse teisele inimesele, siis selle isiku ette), nii et saab mugavalt kinni haarata käsisondidest, mis on kaablitega ühendatud puidust alusraamiga (vasakul ja paremal pool). Seejärel tuleks võtta mõlemasse kätte sond. Energiaravi seanss saab kohe alata. Veel paremaid tulemusi on võimalik energiaravis saavutada, kui sellele lisaks kasutatakse spetsiaalseid jalaplaate, mis on saadaval lisatarvikutena. See oleks tõenäoliselt kõige tõhusam võimalik kasutusviis, kuna nii saavad käe- ja jalarefleksoloogias tuntud tsoonid samaaegselt mõjutatud; sellega võimaldatakse esile kutsuda tugev energiavoog ja aktiveerimine kogu kehas.


Eluvilja-Generaator Weber-Isis® (kullatud messing), 2 käsisondi (kullatud messing) ja pöögipuust alus koos 2 pistikuga.

 Nõuanne kasutajale: asetage Weber-Isis® Eluvilja Generaatori alla lauale mõni raamat, et seade oleks veidi kõrgemal – õige asend on silmade kõrgusel. Generaatori saab  asetada ka nt alumiiniumkohvrile. Kasutaja pilk peaks terve energiaravi seansi ajal olema suunatud läbi plaadis olevate aukude (geomeetrilise mustri). Samal ajal hoiab ta kinni käsisondidest ja jalad on ühendatud jalaplaatidega (spetsiaalsed lisaseadmed). Lisaks võib Eluvilja Generaatori taha asetada ühe painduva jalaga lambi (selliseid lampe on võimalik leida igast ehituspoest). Lambi sisse võib panna ühe värvilise LED-pirni ja suunata valgus nii, et see oleks seadme kasutaja suunas. Kasutajad saavad valida, millist värvi valgust nad soovivad. Näiteks saab valida violetse värvi (võimalikuks isiklikuks transformatsiooniks) või rohelise värvi (võimalikuks tervenemiseks).


Eluvilja Generaator Weber-Isis®  (kullatud 79 mm ketas, pöögipuust alusel), 2  „banaani“-topeltpistikuga kaablit, 2 kullatud käsisondi ja lisatarvikud: 2 kullatud jalaplaati ja 2 kaablit.

Kui energiatöös ühendatakse järgmine: Weber-Isis® Eluvilja Generaatori  geomeetria, mõlemad käsisondid, mõlemad jalaplaadid ning eelpool mainitud värvi- ja valgusteraapia, siis on tõenäoliselt võimalik saavutada väga tõhus ja erakordsete tulemustega teraapiaviis.

Arv 79 on algarv. Algarv on naturaalarv, mis on suurem kui üks ja jaguneb ainult ühega (1) ja iseendaga. Dr Peter Plichta on teaduslikult ja matemaatiliselt uurinud numbreid, mis defineerivad neljamõõtmelise aegruumi. Algarvud on esmased loojaenergiad ja sisaldavad seetõttu kosmilis-jumalikku resonantsiseadust.

 

Weber-Isis® Eluvilja Generaatori kirjeldus

· Weber-Isis® Eluvilja Generaatori plaadi läbimõõt (poleeritud, kullatud messing): 18,0 cm;

 · Puidust aluse (pöök) mõõdud: 24,5 cm x 24,5 cm x 5,5 cm ;

· Weber-Isis® Eluvilja Generaator koos alusega: 3,5 kg;

· Alumiiniumkohvri ja seadme kogukaal: 5,8 kg.

 

Püha geomeetria, ideograafilis-küberneetiline valguse keel

Taustainfo piktograafilistele valgussümbolitele

Prof dr J.J. Hurtak Tuleviku Teaduste Akadeemiast  kirjeldab oma raamatus „Eenoki võtmed“ 319:16 lõik „Kosmiline Kristus ja Ilmutuse Vaim“ järgmist:

„Kristuse pea ümber ilmub nimbus Kolmainsuse kujul, mis on Metatroni kuup. See püha geomeetria ülendab ja tasakaalustab kogu inimkonna teadmised, evolutsioonibioloogiast kuni kosmoseuuringuteni, nii et elu saaks muunduda kvantbioloogia, kvantgeoloogia ja kvantfüüsika nüüdseks lähenevatest etappidest elavaks ühtsuseks jumaliku perekonnaga (B`nai Elohim) (vt joonist lk 13, üleval vasakul).

Prof dr  J.J. Hurtak kirjeldab oma teoses "Eenoki võtmed", et Universumis on olemas valgussümbolite keel, mida ta nimetab ideograafiliseks küberneetikaks.  See on universaalne keel, mis töötab rohkem kui ainult kahemõõtmeliste vormidega. Need on kosmilised, geomeetrilised pildid ja märgid, mida on võimalik edastada otse inimese ajju või teadvusesse. Need pildid aitavad inimesel edasi areneda. Nad võivad aidata kõrgemal intelligentsusel  suhelda otse inimese vaimuga, ilma verbaalset suhtlemist kasutamata.

Prof dr J.J. Hurtaki sõnul tuleb seda mõista ka nii, et see valguse keel võimaldab kohest suhtlemist lõputu intelligentsusega. Me oleme veendunud, et viljaringides ja meie geomeetrilistes valgusjõu-tööriistades leiame väga tõenäoliselt sellise ilmse valguskeele, mis võimaldab oletataval Kõrgemal Intelligentsil meiega suhelda ilma tavakeelt kasutamata (prof dr J.J. Hurtaki raamatust: "Eenoki võtmed", lk 583, sõnastik, "Ideograafiline küberneetika". Tuleviku Teaduse Akadeemia).

Mõned muljetavaldavad viljaringide piktograafilise valguskeele näited


Püha geomeetria ja ka viljaringid on tõenäoliselt omamoodi kosmiline valguse keel. See keel võimaldab ideograafilise ja piktograafilise küberneetika abil oletatavasti koheselt suhelda lõputu Intelligentsusega. Võimalik, et seda kasutavad Elohimid koos nn Igavese Valgusega, luues ürgseid eoone ja Elava Maailma kasvutsoone (1Moosese 1:1-3, Johannese 1:1-3).

See on jumalik algkeel, mida kasutatakse üldises mustris või plaanis, et visandada protsessi, teadmiste kodeerimiseks kristallidesse jne. Valguse keelt saab võimalusel kasutada ka sõiduvahendina, mis võimaldab  Valguse Isandatel jõuda paljudele planeetidele ja reaalsustasandile korraga ning saavutada erinevate keelte sulandumine ühtseks, universaalseks keeleks. Tõenäoliselt saab superholograafiliste protsesside vahendusel suhelda  ka teiste võimalike intelligentsete olemisvormidega (planeetidega).


Valguse, energia ja infosambad kõrgematest dimensioonidest
Kunstiline kujutis, mis põhineb pealtnägija kirjeldusel viljaringi tekkimisest: valguse, energia ja infosambad kõrgematest dimensioonidest lasevad viljaringil meie reaalsuses tekkida. 
Pildi autoriõigus: www.Jupiter-DVD.com © 
Kujutisel: Ogbourne St. George Viljaring, Wiltshire, England. 15. juuni 2003.

Ogborne St. George algsed viljaringid, Wiltshire, 15. Juni 2003 Ꝋ ca 140 m 6 fraktaali tooruse rõngaid, mille välisküljel on 6 x 9 kuud ja päikest ning keskel üks ring, 6 x 9 = 54 = 5 + 4 = 9, milles 9 tähistab omakorda Mer-Ka-Ba`d ümbritseva Tooruse välja lõpetatust, vt võrdlusena joonist kolme pöörleva Tooruse rõngaga (järgmine pilt). Foto: Steve Alexander.Kolm pöörlevat tooruse rõngast, mis on kujutatud kolmamõõtmelisena. Valguse loomine algab keskmest.

Kosmiline valguse keel

„Valguse keel on samane Jumala Sõnale (Psalm 119:105, 130, Õpetussõnad 6:23). Selle keele tundmine pärineb kõrgemate vaimsete olemistasandite tuummälust. Need võimaldavad inimestel lugeda Müsteeriumi-kirju (salajasi salvestisi)  kõrgemates taevastes. (prof Dr J.J. Hurtaki raamatust „Eenoki võtmed“, lk 591, sõnastik, „valguse keel“. Tuleviku Teaduse Akadeemia)


Illustratsioon täielikult aktiveeritud valguskehast (Merkabast), millel on näha aura (eeterlik keha), 13 tšakrat, täht-tetraeeder  ja valgusesõiduki (UFO) kuju, mis ümbritseb iga inimkeha.

Joonis: Caroline Esser. Kujundus: Eckhard Weber

Miks me oma toodete kohta nii vähe öelda saame

Eelkõige just tervishoiusektoris kaitseb seadusandja tarbijat range reeglistikuga. Kes selle vastu eksib, saab alguses hoiatuse, rikkumise jätkumisel määratakse juba trahvid. Tarbijakaitse on oluline. Probleemseks muutub see siis, kui meie kui tootja ja seadusandja vahel on erinevad arusaamad sellest, mis jääb maa ja taeva vahele. Kõik meie tooted põhinevad orgooni-energial ja geomeetrilisel kujukiirgusel. Meditsiiniteaduse jaoks pole seda energiat olemas; see ei ole mõõdetav loodusteaduste mõõteseadmetega. Kuna seadusandja lähtub vaid sellistest mõõtmistulemustest, oleme vastuolulises olukorras: me ei saa reklaamimaterjalides midagi kindlat väita oma seadmete toime kohta, mis on meile tegelikult teada!

Oleme kohustatud kõik kirjeldused nende seadmete toime kohta, mida me oma kogemusest teame, formuleerima hüpoteetilisena ning saame kasutada peamiselt vaid tingivat kõneviisi. Sel põhjusel leiate sellest infolehest palju mõnikord kummaliselt kõlavaid sõnu, nagu „tõenäoliselt“, „võimalik“, „oletatavasti“, „eeldatavasti“, „võib-olla“ ja „võimalik“. Kuid ärge laske end sellest segadusse ajada.

Oleme turul olnud üle 25 aasta ja selle aja jooksul on tulnud läbida valus õppimise teekond. Peale sellise hoiatuse saamist on meil kulunud kuid, et oma kataloogi- ja infolehti korrigeerida ning vajalikke parandusi teha. Samuti pidime oma veebipoe täielikult ümber kujundama. Need kulutused olid väga suured, mida tuli teha. Seetõttu on meie reklaamimaterjalidele lisatud õiguslik teave, et meie toodetel puudub toime (meditsiiniteaduse järgi). Oleme nõus sellega, et tarbijakaitse on oluline, kuid meie puhul tekitab see keerulise olukorra kõikide osapoolte jaoks. Seetõttu täname oma u 15 000 klienti selle eest, et nad sellest hoolimata meid ja meie tooteid usaldavad. Nt Weber-Isis® Biimereid oleme müünud u 55 000 tk. Ja teie tagasiside on meile parim tõestus! Soovime ka edaspidi palju rõõmu ja edu meie seadmete kasutamisel. Kui teil on küsimusi, helistage meile. Aitame teid hea meelega täiendava teabe ja näpunäidetega või jagame oma põhjalikke infolehti. Oleme väga tänulikud teie tagasiside eest!

 Oluline märkus

Oleme kohustatud juhtima teie tähelepanu asjaolule, et meie tooted ja nende mõju ei vasta loodusteaduste tunnustatud kriteeriumidele. See kehtib paljude alternatiivmeditsiini valdkondade ja meetodite kohta, niisamuti ka Weberi bioenergeetiliste toodete kohta. Seetõttu ei saa me oma toodete puhul ravitoimet lubada. Meditsiiniteaduse järgi orgooni-energiat ei eksisteeri, mistõttu ei saa ka meie seadmed selle energiaga kasulikku mõju saavutada. Ja kui te siiski kogete positiivset mõju ja teie enesetunne paraneb, siis ametlik meditsiin näeb selles vaid platseeboefekti. Meie toodete kirjeldatud omadused põhinevad meie ja meie klientide praktilisel kogemusel. Neid kogemusi ei saa me aga tunnustatud mõõtmisvahenditega kinnitada. Meetodeid, millega seda mõju saab mõõta, ametlik teadus veel ei tunnusta.

Infolehes kirjeldatud toote omadused on leidnud viimasel ajal kasvavat poolehoidu alternatiivmeditsiini ringkondades. Kuid palun arvestage, et nende kasutamine on mõeldud vaid täiendava meetmena. See ei asenda arstiabi, kui te seda vajate! Meditsiiniliste uuringute või ravi puhul soovitame pöörduda arsti või loodusravispetsialisti poole. Meie bioenergeetilised tooted ei asenda meditsiinilist ravi. Samuti ei suuda nad katta kõiki meditsiinivaldkondi.

Rangelt teadusliku arusaama kohaselt puudub meie toodetel toime. Ja kui te seda kogete, siis nähakse selles vaid platseebo-efekti. Tarbijakaitse eeskirjade tõttu peame sellele tähelepanu juhtuma. Soovime siiski rõhutada, et näeme probleemi pigem selles, et meditsiiniteaduse poolt tunnustatud meetodid lihtsalt ei suuda veel kirjeldada, kuidas meie seadmed töötavad. Seetõttu viitame uuesti meie u 15 000-le rahulolevale kliendile üle maailma. Ainuüksi enam kui 55 000 müüdud Isise biimerit kõnelevad enda eest ning klientide tagasiside ja kirjeldused on meile oluliseks tõestuseks.  

Meil on väga hea meel, kui te jagate meiega oma kogemusi meie toodetega.

Südamlike tervitustega,

Eckhard Weber