ISIS-Rist kaitseamulett

Lisa ostukorvi
233 €
Kaitsev amulett

ECKHARD WEBER
Selle Isise Risti kujundamisel oli minu eesmärk pakkuda kaitset vaimsete rünnakute vastu. Neli pisut väiksemat Isise pendlit moodustavad ristküliku. Seda vormi võib muide leida paljudes kultuurides. Põhja-Ameerika indiaanlased kasutavad seda maailma geneesi sümboliseerimiseks; tiibetlaste jaoks sümboliseerib see valgustumist. Vajrat, mida Tiibeti keeles nimetatakse dorjeks, peetakse jumaliku ja vaimse jõu universaalseks sümboliks. Seda kasutatakse valgustunud meistrite tarkuse ja selle hävimatuse esindamiseks. Topeltvajrat peetakse üheks kõige võimsamaks kaitsesümboliks. Seda kantakse kaitsev amulett negatiivsete üksuste vastu, mis väidetavalt sellesse takerduvad.
Kristluse-eelsel ajal oli võrdkülgne rist valguse ja päikese sümbol ning tähistas ka aasta kulgu või elukäiku. Lisaks tähistab risti horisontaalne joon naissoost põhimõtet, maad, ainet, vertikaalne joon sümboliseerib loomingulist meesjõudu, taevast ja vaimu.
Iisri rist ühendab ülaltoodut allapoole ja kiirgab mõlemale poole, mis võib tekitada energiavälja, mis kaitseb risti kandjat vaimsete rünnakute eest. Nagu võite ette kujutada, ei saa seda mõju teaduslaboris kontrollida. Kuid ma tunnen, et need, kes usuvad Isise risti võimu, saavad sellest absoluutselt kasu! "

Kujundus ja funktsionaalne põhimõte
Nagu teisedki seadmed, võlgneb Isis Rist oma võimu geomeetrilise vormi kiirguse eest. See on 7,23 cm (2,85 ") ja selle tulemuseks on kaks korda suurem kosmiline võti. 8 vertikaalse ja 8 horisontaalse rõnga vibratsioon tekitab isepuhastuva energia, mis hoiab ära võõrenergiate igasuguse imendumise. Isise pendlid on täidetud kvartsliiva, loodusliku puuvilla ja mesilasvahaga, luues 4 mini Isis Beamerit.
Isis Rist koondab energiat keskosas olevast sfäärist, kust seda saab 4 pendliotsiku kaudu kõigisse suundadesse suunata, mille tulemuseks võib olla harmooniline energiavoog ja energiavälja tugevnemine. Veelgi olulisem on aga see, et tänu sellele konkreetsele kujule saab negatiivseid vibratsioone suunata.
Isis Rist ei saa asendada teisi ripatseid!

Kasu
• Võib pakkuda kaitset negatiivsete vaimsete energiate eest
• Võib pakkuda kaitset vaimsete rünnakute eest

Kanda aeg
Isise rist tuleb kanda rinnakule. Kui kaua kasutajad Isis Risti  kannavad, sõltub nende isiklikest nõudmistest ja seisundist. Esialgu ei tohiks kandmise aeg siiski ületada 3-4 tundi.
Pärast tutvumisperioodi on amuletti võimalik kanda terve päeva.

Materjal ja mõõtmed
Isis Rist on valmistatud kullatud messingist ja täidetud mesilasvaha, puuvilla ja kvartsliivaga.
Selle mõõtmed on 7,23 x 7,23 cm (2,85 "x 2,85"). See kaalub 42 g (1,48 oz).