LOST CUBIT ENVIRONMENTAL HARMONIZER, 24K GOLD PLATED

Lisa ostukorvi
594 €

Tänapäeva hõivatud ja kaootilises maailmas toob rohkem harmooniat meile kõigile kasu. Lost Cubit Light-Life'i Environmental harmoniseerija on suurepärane kingitus kõigile, kes hoolivad meie planeedi heaolust. Antud spetsiifiline konfiguratsioon vähendab inimeste sõnul märkimisväärselt õhusaastet ja kahjulike elektromagnetiliste väljade mõju ning samuti kinnitavad mõned kliendid, et see harmooniseerib ka vaimu!

Selle vahendi ostnud kliendid, kellel on olnud kohutav naaber või mürarikas koer, on meiega enda positiivseid kogemusi jaganud. Nad väidavad, et mõne päeva möödudes lõppes vaenulikkus nende ja naabrite vahel ning koerad lõpetasid haukumise. Mille jaoks hakkad sina enda harmoniseerijat kasutama? Te ei puhasta õhusaastet mitte ainult enda vahetust lähedusest, vaid on öelnud, et selle raadius on 100 miili!

 Selle harmoniseerija energiavälja raadius on umbes 45 meetrit või 40 kilomeetrit, kui see aktiveeritakse kaasas oleva keskkonnapuhastamise CD-ga. Selle harmoniseerija mõõdud on ligikaudu 6,4 cm x 6,4 cm (kõrgus x laius) ja see tuleb koos satiinpaelaga. Harmoniseerija on disainitud nii, et see omaks järgmisi omadusi ja nende olemasolu kohta on ka tõendeid:

  • Üldise tervise ja heaolu parandamine
  • Harmoonia loomine teis ja keskkonnas
  • Mõjutab teid ja lähedal olevaid inimesi positiivselt
  • Toob keskkonda harmoonia
  • Taimekasvu suurendamine ilma pestitsiide kasutamata
  • Vähendab tormide tõsidust
  • Taastab vee ja pinnase
  • Suurendab põllukultuuride suurust ja kvaliteeti
Sacred Cubit Environmental harmoniseerijal tundub olevat pigem vertikaalne energia ja seda saab kõige paremini kasutada õhu puhastamiseks. Lost Cubiti harmoniseerijal tundub olevat horisontaalsem energia ning seda on kõige parem kasutada pinnase ja vee jaoks. Aruanded osutavad kiiremale ja suuremale taimekasvule ning näitavad, et Lost Cubiti harmoniseerija on ideaalne veest igasuguse reostuse puhastamiseks. Teataval määral harmooniseerivad mõlemad keskkonda ja selles viibivaid inimesi, kuid energia liikumine on erinev.