NEW DIMENSION ENVIRONMENTAL EMPOWERMENT HARMONIZER (5G kaitse 46%)

24K kullatud Empowerment Cubit New Dimension Community Harmonizer näib aitavat vähendada 5 G tehnoloogia negatiivseid mõjusid umbes 46%. Selle ulatus ulatub kaugemale, kui asetate selle 1  Lost Cubit New Dimension Light-Life Ring rõngasse. Selle välja vähendamiseks asetage see 1/2 Sacred Cubit Light-Life Ring rõngasse.  Synergy & New Dimension Harmonizeri testid Geo-Rhythmogramiga  http://media.voog.com/0000/0041/6870/files/Spurlingtest%20englisch.pdf

Lisa ostukorvi
1 697 €

Empowerment Cubit New Dimension Community Energy Harmonizer on 24K kullatud, ületab nii Sacred kui ka Lost Cubit vahemikku ja seda saab laiendada, kasutades selleks lisatud keskkonnasäästlikku CD-d. Selle harmoneerija mõõtmed on umbes 6,98cm kõrge  x 7,3cm lai ja seda kirjeldatakse kui järgmist:

 Inspireerib loovust

Vähendab 5G tehnoloogia negatiivseid mõjusid umbes 46%

Suurendage positiivseid kavatsusi

Suurendage intuitiivseid võimeid

Ühendage otsesemalt tervenemise, valguse ja elu allikaga

 Komplekti kuulub 1 Lost Cubit New Dimension Light-Life Ring kuna me leidsime, et Harmoniseerija asetamine New Dimension Light Life ringi sisse suurendab oluliselt Harmoniseerija ulatust.

Komplektis on lisaks 1/2 raske Sacred Cubit Tensor Light Life rõngas, mille sisse asetada Harmoniseerija energia puhastamiseks öösel. See ühtlasi vähendab harmoniseerija ulatuse rõnga suuruseks.