MATRIX 22 HARMONIZER, COPPER, 24K GOLD PLATED

Lisa ostukorvi
3 600 €

Selle harmoniseerija sees on Sacred Cubit Agricultural harmoniseerija ja väljaspool 1/4 Lost Cubit Agricultural harmoniseerija. Sisuliselt on see poole väiksem kui Cosmic Washtub, mis on ühe Cubicu pikkune. Matrix 22 sisaldab 1/2 Sacred Cubitit ja 1/2 Lost Cubit rõngaid.

Kahekordne harmoniseerija sündis kui Katharina Spurling-Kaffl töötas selgeltnägijaga. Klient märkis, et kui need kaks Cubiti mõõtu ühendada, tundus neil keskkonnale veelgi võimsam mõju olevat. Selles kombinatsioonis tundub Sacred Cubiti harmoniseerija energia liikuvat vertikaalselt ja aitab atmosfäärisaaste puhastamisel. Kombineerituna tundub, et Lost Cubiti harmoniseerija energia liigub horisontaalselt, taastades pinnase ja vee algupärase olukorra.

See pole mitte ainult võimas vahend keskkonnaprobleemide lahendamiseks, me saame sellest ka emotsionaalselt kasu. On teada, et see rasketes olukordades taastanud harmooniat ja tasakaalu. Suurepärane abivahend kontoriruumidesse, kui soovite, et teie meeskond üksteist paremini mõistaks. Tundub, et see vähendab vajadust oma häält kuuldavaks teha ja tekitab olukorra, kus publikut kuulatakse avatult ja lahkusega. Mõned meie kogukonna liikmed kutsuvad neid kahekordseid harmoniseerijaid kaitsjateks, sest need hoiavad negatiivsete kavatsustega inimesed loomulikult eemal. Kas teil on keegi, kellele meeldib teie kontorisse iga päev kaebama tulla? Proovige lauale Matrix 22 panna ja vaadake, mis juhtub!

Me kuulame oma kliente alati ja tahame teada teie kogemustest selle ilusa ja funktsionaalse Light-Life harmoniseerijaga. Palun kirjutage meile või liituge vestlusega meie Facebooki lehel!

Selle harmoniseerija energiamuster meenutab väljapoole voolavaid ookeanilaineid ja praegused uuringud viitavad tugevalt sellele, et selle sagedused parandavad kõigi elusolendite energiakehasid. Matrix 22 harmoniseerijal on pulseeriv väli, mis tundub aja jooksul laienevat. Selle mõõdud on umbes 10 cm x 11.3 cm (kõrgus x laius).
Meile on näidatud, et see mõjutab nii maad kui ka taevast ning loob ilusa mitmetasandilise spektrivalguse maatriksi kõikjal, kus see asetseb. Tundub, et see tõmbab ligi sama tüüpi energiat nagu Giza suur püramiid. Tundub, et sellel on võime noorendada, laadida ja uuendada, sest see juhib oma energia mõlemas suunas, luues valguse maatriksi.

Tundub, et 24-karaadise kullaga kullatud harmoniseerija taastab hästi pinnast ja vett ning toetab lisaks muule ka taimede kasvu.

Selle harmoniseerija sees on Sacred Cubit Agricultural harmoniseerija ja väljaspool 1/4 Lost Cubit Agricultural harmoniseerija. See harmoniseerija tuleb koos meie keskkonnapuhastamise CD, Kings Chamber CD ja 1 Cubit Light-Life®-i rõngaga, millel on kolm helmest. Saate vaheldumisi kasutada keskkonnapuhastamise CD-d ja Kings Chamberi CD-d , kuid kui teil on tegu suure reostuse või tugevate tormidega, kasutage ainult keskkonnapuhastamise CD-d. Asetage harmoniseerija Light-Life®-i rõngasse, et selle mõjuvälja piirata ja/või puhastamiseks.