MATRIX 22 HARMONIZER, COPPER, SILVER PLATED

Lisa ostukorvi
3 960 €

Selle topeltharmoniseerija sees on Sacred Cubit Agricultural harmoniseerija ja väljaspool Lost Cubit Agricultural harmoniseerija. See harmoniseerija on täpselt poole väiksem kui Cosmic Washtub. See sisaldab 1/2 Lost Cubiti ja 1/2 Sacred Cubiti harmoniseerijaid. Kombineerituna kasutades näib sellel topeltharmoniseerija keskkonnareostust isegi veel efektiivsemalt vähendavat.

Nagu võisite näha meie teiste hõbedast toodete puhu, siis näib, et hõbeda sulam sobib paremini elektromagnetväljade negatiivsete mõjude vastu võitlemisel ja antud juhul öeldakse, et see vähendab kiirguse negatiivseid mõjusid. Nagu kõigi meie toodete puhul, on tulemused kõigile erinevad, kuid see võib olla äärmiselt kasulik vahend tugevasti saastatud aladel.

Antud harmoniseerija võimas ja positiivne energia annab keskkonnale eriti kõrge laengu, kuid samas võib see teie tervist ja õnnetunnet parandada. Paljud meie kogukonnas nimetavad seda kaitsevahendiks. Kas teie elus on palju negatiivset energiat või tunnete, et tööl valitseb kaos? Proovige Matrixit 22 oma kontorisse integreerida.

Palun andke meile teada, kuidas Matrix 22 teie jaoks töötab! Võite meile kirjutada või postitada midagi meie Facebooki seinale! 

Selle harmoniseerija energiamuster meenutab välijapoole voolavaid ookeanilaineid ja praegused uuringud viitavad tugevalt sellele, et selle sagedused parandavad kõigi elusolendite energiakehasid. Matrix 22 harmoniseerijal on pulseeriv väli, mis tundub aja jooksul laienevat. Selle mõõdud on umbes 10 cm x 11.4 cm (kõrgus x laius).
Meile on näidatud, et see mõjutab nii maad kui ka taevast ning loob ilusa mitmetasandilise spektrivalguse maatriksi kõikjal, kus see asetseb. Tundub, et see tõmbab ligi sama tüüpi energiat nagu Giza suur püramiid. Tundub, et sellel on võime noorendada, laadida ja uuendada, sest see juhib oma energia mõlemas suunas, luues valguse maatriksi.

Seda hõbedast Matrix 22 harmoniseerijat võib kasutada kõrge kiirgusetaseme alandamiseks.

Selle harmoniseerija sees on Sacred Cubit Agricultural harmoniseerija ja väljaspool 1/4 Lost Cubit Agricultural harmoniseerija. See harmoniseerija tuleb koos meie keskkonnapuhastamise CD, Kings Chamber CD ja 1 Cubit Light-Life®-i rõngaga, millel on kolm helmest. Saate vaheldumisi kasutada keskkonnapuhastamise CD-d ja Kings Chamberi CD-d , kuid kui teil on tegu suure reostuse või tugevate tormidega, kasutage ainult keskkonnapuhastamise CD-d. Asetage harmoniseerija Light-Life®-i rõngasse, et selle mõjuvälja piirata ja/või puhastamiseks.