MATRIX 44 HARMONIZER, 24K GOLD PLATED

Lisa ostukorvi
2 223 €

See harmoniseerija on valmistatud Sacred Cubiti (1/4 Cubit) ja meie Lost Cubiti (1/4 Cubit) rõngaid kombineerides. Kõik meie vahendid on kavandatud erinevate eesmärkide tarbeks ning see toode tekkis siis, kui me tahtsime saata Cosmic Washtubi (kasutab ühe Cubiti suurust Sacred ja Lost ringi) riiki, kus oli äärmiselt suur reostus. Transportimise ja tollikontrolli protsess muutus liiga aeganõudvaks (kuna 1 Cubit on väga suur) ning seega palus Katharina Spurling-Kaffl meil luua samast tootest väiksem versioon. Nii sündisid Matrix Harmonizerid.

Kui kuulete 44, mõelge 1/4 Cubit. Selle 1/4 Sacredi ja 1/4 Lost Cubiti kombinatsiooniga saate mõlemast Cubitist kasu. Öeldakse, et kombineerimisel liigutab Sacred Cubit energiat vertikaalselt, võideldes õhusaaste vastu. Lost Cubit aga liigub väidetavalt horisontaalselt, aidates mulda ja vett.

See on ideaalne vahend orkaanide, tõsiste talvetormide või üleujutusetega aladele. Meie kogukonnalt on suurepäraseid teateid selle kohta, et see harmoniseerija tundub nende mõnikord katastroofiliste ilmastikunähtuste kahjulikku mõju vähendavat.

Matrix 44 võib avaldada positiivset mõju ka nende emotsionaalsele ja vaimsele seisundile, kes seda oma kodus hoiavad. On öeldud, et see peatab igasugused erimeelsused naabritega, vaigistab valjud loomad (näiteks koera, kellele meeldib haukuda) ja hoiab ümbruskonnas rahulikke, sõbralikke suhteid.

Kas teil on Matrix 44? Kui nii, siis oleksime väga õnnelikud, kui te enda kogemusi selle tootega ka meiega jagaksite!

Selle harmoniseerija energiamuster on nagu väljapoole liikuvatel ookeanilainetel ja praegused uuringud viitavad tugevalt sellele, et selle sagedused parandavad kõigi elusolendite peeneid energiakehasid. Selle harmoniseerija mõõdud on ligikaudu 5,4 cm x 5,4 cm (kõrgus x laius) ja selle disainimisel on peetud silmas järgmiste omaduste loomist, mille olemasolu kasutajad on samuti kinnitanud:

  • Üldise tervise ja heaolu parandamine
  • Harmoonia loomine teis ja teie keskkonnas
  • Vähendab Hartmanni võrgu ja geopatilise stressi negatiivseid mõjusid
  • Suurendab positiivseid kavatsusi
  • Positiivne mõju teile ja teie läheduses asuvatele inimestele
  • Viib keskkonna harmoonia seisundisse
  • Puhastab õhusaastet
  • Vähendab tormide tõsidust
  • Vähendab keemiapilvede kahjulikke mõjusid
  • Taastab vett ja pinnast
Selle harmoniseerija sees on 1/4 Sacred Cubit Environmental harmoniseerija ja väljaspool 1/4 Lost Cubit Environmental harmoniseerija. Antud harmoniseerija tuleb koos meie keskkonnapuhastamise CD-ga ja ½ Sacred Cubit Light-Life®-i rõngaga, millel on kolm helmest. Asetage harmoniseerija Light-Life®-i rõngasse, et selle mõjuvälja piirata ja/või puhastamiseks.