MATRIX 44 HARMONIZER, SILVER PLATED

Lisa ostukorvi
2 430 €
Selle harmoniseerija sees on 1/4 Sacred Cubit Environmental harmoniseerija ja väljaspool 1/4 Lost Cubit Environmental harmoniseerija. Sellel topeltharmoniseerijal on keskkonnale võimas ja positiivne mõju.

Sellises kombinatsioonis olles liigub Sacred Cubiti energia väidetavalt vertikaalselt, mis aitab atmosfääri puhastada. Kombineerituna Sacred Cubit harmoniseerijaga, liigub Lost Cubiti energia horisontaalselt, mis aitab mulda ja vett. See on suurepärane vahend kõigile, kes elavad reostatud piirkonnas või kogevad mõnikord katastroofilisi ilmastikunähtusi, nagu orkaane.

Hõbedaga kaetud Matrix 44 on kasulik nii ümbritsevale keskkonnale kui ka meie emotsionaalsetele kehadele. Mõned meie kogukonna liikmed kutsuvad seda hellitavalt kaitsjaks. See kiirgab nii eredat valgust, et peletab loomulikult negatiivse loomusega inimesi. Enesele teadmata väldivad nad sellist energiavälja. Suurepärane vahend teie lauale, kui püüate saavutada positiivset, rahulikku ja mõistvat töökeskkonda. Meil on olnud ka teateid klientidelt, kellel olid varasemalt ebameeldivate naabritega positiivsed kogemused. Tundub, et see rahustab ka loomi, nagu näiteks koeri, kellele meeldib palju haukuda.

Nagu võite teada, on hõbedaga kaetud harmoniseerijatel võimsam efekt elektromagnetilise kiirguse kahjulike mõjude vastu. Matrix 44 võib samuti kiirguse kahjulikke mõjusid neutraliseerida.

See mitmekordse energiaga harmoniseerimise vahend on suurepärane funktsionaalse kunsti element, mis lisab igale omanikule uskumatult väärtust. Kuidas Matrix 44 teie jaoks töötab? Me armastame alati teie lugudest kuulda! Ärge unustage meie Facebooki leheküljel kommenteerida ja ühinege meie ülemaailmse harmoonia- ja rahuteemalise aruteluga.

Selle harmoniseerija energiamuster meenutab välijapoole voolavaid ookeanilaineid ja praegused uuringud viitavad tugevalt sellele, et selle sagedused parandavad kõigi elusolendite peeneid energiakehasid. Selle harmoniseerija mõõdud on ligikaudu 5,4 cm x 5,4 cm (kõrgus x laius) ja selle disainimisel on peetud silmas järgmiste omaduste loomist, mida kasutajad on samuti kinnitanud:

  • Üldise tervise ja heaolu parandamine
  • Harmoonia loomine teis ja teie keskkonnas
  • Vähendab Hartmanni võrgu ja geopatilise stressi negatiivseid mõjusid
  • Suurendab positiivseid kavatsusi
  • Positiivne mõju teile ja teie läheduses asuvatele inimestele
  • Viib keskkonna harmoonia seisundisse
  • Puhastab õhusaastet
  • Vähendab tormide tõsidust
  • Vähendab keemiapilvede kahjulikke mõjusid
  • Taastab vett ja pinnast
Selle harmoniseerija sees on 1/4 Sacred Cubit Environmental harmoniseerija ja väljaspool 1/4 Lost Cubit Environmental harmoniseerija. See harmoniseerija tuleb koos meie keskkonnapuhastamise CD-ga ja ½ Sacred Cubit Light-Life®-i rõngaga, millel on kolm helmest. Asetage harmoniseerija Light-Life®-i rõngasse, et selle mõjuvälja piirata ja/või puhastamiseks.