Merkaba väike pall

Weber-Isis® Mer-Ka-Ba-Kugel Mini kiirgusala on 4 m raadiuses (8 m läbimõõduga). See on mõeldud ruumi suuruseks, s.o elutuba, magamistuba, kabinet, meditatsioonituba või protseduuride ruum.
Selle palli mõjuväljas ärkab hommikul 2,5 tundi varem ülesse ja hea värske on olla.
Lae alla PDF
Lisa ostukorvi
399 €
Merkaba palli tutvustus PDF

Weber-Isis® Mer-Ka-Ba Mini ja Maxi kuulidel on tooruse e. sõõrikukujuline energiaväli. Selline väli ümbritseb universumis ja ka multiversumis kõiki elusorganismide vorme: iga galaktikat, iga päikesesüsteemi, iga planeeti ja elusolendit (inimene, loom, taim ja mineraalid). Iga universumit multiversumis ümbritseb samuti igast küljest toorusekjujuline energiaväli.

Eckhard Weber: “See nimi räägib juba iseenda eest: sama ülesannet, mida Weber-Isis valguskeha-energiamuundur teie jaoks väljaspool kodu täidab, saab Mer-Ka-Ba-kuul Maxi täita majas ja Mer-Ka-Ba-kuul Mini suuremas toas. Te saate luua välise Mer-Ka-Ba-välja koos toorusekujulise energiaväljaga. Nagu valguskeha-energiamuunduri puhul juba mainitud, ei ole sellise võimsusega seade kasutu. Ühest küljest kestab Mer-Ka-Ba-meditatsiooni käigus saavutatud energiaväli Mer-Ka-Ba-kuulide Mini ja Maxi abil kauem. Teisest küljest võivad 4. ja eeldatavalt ka teiste kõrgemate dimensioonidega loodud sidemete abil edasi lükkuda asjad, mille toimumist ei soovita. (Asjadele tähelepanu pööramine tõmbab energiat ligi)! Väga tõenäoliselt on sarnane mõju ka positiivsel mõtlemisel. Seega peaks inimene, kes valguskeha-energiamuunduri või Mer-Ka-Ba-kuulidega töötab, üht-teist ka iseenda kohta juba teadma. Nii et tegelege sellega väga ettevaatlikult. Mer-Ka-Ba-kuulide Mini ja Maxi abil muutute Te tõenäoliselt intuitiivsemaks ja “tundlikumaks”, Teie südame-tšakra ja 5. südamekamber võivad avaneda ja arvatavasti võite Te jõuda Kristuse- või ühtsusteadvuse tasandile. Kuigi domineerivate teaduste toetajad ei ole mõõteriistadega suutnud tõestada mingit toimet, siis mina ise ja minu pikaajalised kliendid, kellel on Mer-Ka-Ba-kuul Maxi (see on saadaval juba alates 2006), teame ka ilma mõõtmisteta, mida see seade väga tõenäoliselt suudab. Oma kogemuse põhjal nimetan ma neid kuule muuseas ka: “Sissepühitsemise- või Kristuse-kuulid”, või ka “Kuulid, millega kogetakse kõrgemaid sfääre”.

Struktuur ja põhimõte

Tõenäoliselt annab Mer-Ka-Ba Mini ja Maxi kuulidele nende erilise jõu geomeetriline kiirgusväli ja üheksa ringi vibratsioon. Kuulid on valmistatud poleeritud ja ülekullatud messingist. Kui vaadata läbi Mer-Ka-Ba-kuuli soonte, on näha, et 4 soont moodustavad astmikpüramiidi. Koos moodustavad need kaks ümmargust neljaastmelist põhjad vastamisi asetatud püramiidi. Me näeme ringi sees ruutu, nagu selgelt näitab ka kahedimensiooniline joonis.

Weber-Isis® Mer-Ka-Ba-kuulide Mini ja Maxi suuruste võrdlus 

Olulise detailina lisandub pöökpuust valmistatud alus, mis oma hüperboolse raadiusega kuulide geomeetriat järgib ja täiendab. Mer-Ka-Ba-kuul Mini diameeter on 5,42 cm, see on saadud korrutades ¾ x 7,23 cm (kosmiline võti). Koos alusega on Mer-Ka-Ba-kuul Mini kõrguseks 12,65 cm, mis vastab

1,75 x 7,23 cm (kosmiline võti) väärtusele. Mer-Ka-Ba-kuul Maxi diameeter on 9,03 cm, mis vastab 1¼ x 7,23cm (kosmiline võti) väärtusele. Koos alusega on Mer-Ka-Ba-kuul Maxi kõrguseks 21,69 cm, mis vastab 3 x 7,23 cm (kosmiline võti) väärtusele.

Arvatavasti väljendavad Mer-Ka-Ba-kuulid Mini ja Maxi koos oma puidust alustega Osirist, kes oli esimene taassündinu Egiptuse mütoloogias. Pöökpuust alus väljendab eeldatavalt naiselikku poolust.

Mer-Ka-Ba-kuulid Mini ja Maxi aitavad oma toorusekujulise (sõõrikukujulise) energiaväljaga Mer- Ka-Ba-välja luua ja stabiliseerida. Seejuures on Mer-ka-ba-kuul Mini kiirgusvälja raadius 4 m ja diameeter 8 m, Mer-ka-ba-kuul Maxi kiirgusväli ulatub 12 m raadiusesse (s.t. välja diameeter on 24 m).

Võimalikud eelised:

 •       Eeldatavalt luuakse väline Merkaba-väli, vastassuunas pöörlev toorusekujulise geomeetriaga energiaväli

 •       Eeldatavalt osutub võimalikuks indoktrineeritud blokaadide kõrvaldamine ja/või lahustamine

 •       Kullasulami abil on võimalik meeleseisundi kirgastumine (kulda kasutatakse ka homöopaatias meeleseisundi kirgastajana)

 •       Harmoniseeruda ja tasakaalustuda võivad igat liiki mitteharmoonilised seisundid  

 •       Võimalik on ligipääs kõrgematele dimensioonidele

 •       Mõttejõud võib muutuda tugevamaks

 •       Tõenäoline on teadvuse hüpe