NEW DIMENSION COMMUNITY EMPOWERMENT HARMONIZER (5G kaitse 85%)

24K kullatud Empowerment Cubit New Dimension Community Harmonizer näib aitavat vähendada 5 G tehnoloogia negatiivseid mõjusid umbes 85%. Selle ulatus ulatub kaugemale, kui asetate selle 1  Lost Cubit New Dimension Light-Life Ring rõngasse. Selle välja vähendamiseks asetage see 1/2 Sacred Cubit Light-Life Ring rõngasse.  Synergy & New Dimension Harmonizeri testid Geo-Rhythmogramiga  http://media.voog.com/0000/0041/6870/files/Spurlingtest%20englisch.pdf

Lisa ostukorvi
3 597 €

 

Empowerment Cubit New Dimension Community Energy Harmonizer on 24K kullatud, ületab nii Sacred kui ka Lost Cubit vahemikku ja seda saab laiendada, kasutades selleks lisatud Environment Clearing CD-d. Selle harmoneerija mõõtmed on umbes 12,7cm kõrge  x 12,7cm lai ja seda kirjeldatakse kui järgmist:

 

Inspireerib loovust

Vähendage 5G tehnoloogia negatiivseid mõjusid umbes 85%

Suurendage positiivseid kavatsusi

Puhastage igasuguseid keskkonnareostusi

Võimaldage meie ühendust allikaga

 

Komplekti kuulub 1 ½ Lost Cubit New Dimension Light-Life Ring kuna me leidsime, et Harmoniseerija asetamine New Dimension Light Life ringi sisse suurendab oluliselt Harmoniseerija ulatust.

Komplektis on lisaks 1 raske Sacred Cubit Tensor Light Life rõngas, mille sisse asetada Harmoniseerija energia puhastamiseks öösel. See ühtlasi vähendab harmoniseerija ulatuse rõnga suuruseks.