Energiplaat toidu aktiveerimiseks

Esmamulje kui panin maasikad energiaplaadile, siis tuba täitus mõne aja pärast maasikalõhnaga. Vee maitse muudab mahedamaks. Energiaplaat sisaldab 7 väikest võlukepi otsa, millest 6 on küljepeal diagonaalis ülesse ja üks põhja all otse ülesse. Plaadi läbimõõt on 39,76cm.(5,5 x 7,23 cm; kosmilise lainepikkuse võti 7,23 cm, mis vastab ka OM-helile, universumi ürghelile) ja selle paksus on umbes 3 cm

Lisa ostukorvi
239 €

Weber-Isis® Energiaplaat toidu aktiveerimiseks

 Toiduainete harmoniseerimine ja energeetiline aktiveerimine. Weber-Isis® Energiaplaat on valmistatud lepapuidust ja sellele on paigutatud 7 väikest orgooni-energia emitterit (kiirguskeha).

Tooteinfo Weber-Isis® Energiaplaat

Eckhard Weber

Kliendid, kes tulevad meie juurde esimest korda, küsivad sageli, millist Weberi firma bioenergeetilist seadet ma neile esimesena soovitaksin? Minu arvates ei ole ainult ühte sellist toodet, vaid tooksin välja kolm meie ettevõtte poolt loodud toodet, mis võiksid igas kodus olemas olla: Weber-Isis® Biimer elektromagneetiliste lainete võimalikuks summutamiseks, teiseks Weber-Isis® Veeaktivaator  majapidamisvee energeetiliseks aktiveerimiseks ja uuendamiseks (kööki ja /või vannituppa) ning kolmandaks täiendav Weber-Isis® Energiaplaat. Viimast pean sama oluliseks ja vajalikuks kõigis eramajapidamistes nagu ka Weber-Isis® biimereid ja veeaktivaatoreid. Kahjuks ei saa me Isis-Energiaplaadi abil oma toidust eemaldada  tootmisprotsessi käigus sinna sattunud negatiivseid ja elutegevust mitte soodustavaid aineid (pestitsiidid, fungitsiidid, nitraadid, kunstväetiste jäägid jne); see peaks olema kõigile kasutajatele selge.

Tänu lepapuidu eriomadustele koos 7 väikese sisseehitatud orgooni-emitteriga on Isis-Energiaplaadil omadus harmoniseerida toidu energeetikat ja kogu võimalikku saasteinfot, mis ei teeni tervist. Seetõttu ei ole Isis-Energiaplaat huvipakkuv mitte ainult neile, kel esineb toidutalumatust, kuna seda Energiaplaati kasutades võib toidu taluvus paraneda, vaid suure tõenäosusega pakub see huvi ka kõigile teistele inimestele, kes soovivad oma toitu enne tarvitamist harmoniseerida ja aktiveerida. Kahjuks ei saa ma esitada teaduslikke tõendeid selle kohta, mida ma teile just ütlesin. Kuid minu enda kogemus ja arvukate klientide tagasiside lubavad mul seda toodet teile puhta südametunnistusega soovitada.

Minu esimestes Isis-Energiaplaatides oli sisse ehitatud 6 väikest Isis-orgooni emitterit. Need kuus väikest orgooni-kiirgajat on suunatud ülespoole, nii et koos moodustavad nad plaadil kuusnurkse energiapüramiidi. Täna pole enam saladus, et püramiidi kuju ja nurgad võivad avaldada positiivset mõju kõikidele elus- ja elutegevust soodustavatele substantsidele (olemustele) ning järelikult ka kõikidele toiduainetele. Minu kogemuse kohaselt pole vahet, kas see on püramiidi kuju või peenenergia püramiid nagu Isis-Energiaplaat. Mõju on sama. Viimase paari aasta jooksul on Isis-Energiaplaati veelgi täiustatud, paigaldades täpselt plaadi keskele veel ühe, seitsmenda orgooni-emitteri, mis on suunatud otse üles. See võimaldab luua plaadi keskele väikese vertikaalselt tõusva valgusenergiasamba. Peen kuusnurkne püramiid ja väike energiasammas moodustavad koos lepapuiduga energeetilise üksuse. Võib öelda, et Isis-Energiaplaadile astetatud toidud ja joogid kogevad ühendust ürgse teabe või Kõige Oleva Allikaga ning võivad olla taas talutavad (toidutalumatuse puhul) ja üldse kasulikumad.

Lepa puidust

Weber-Isis® Energiaplaat on valmistatud lepa puidust. Lepad kasvavad tavaliselt ojade ääres või lammidel, asudes sageli vee ja maa piirimail. Nad suudavad koores olevate avauste kaudu hästi hapnikku omastada  kui juurte kaudu omastatav ei peaks olema piisav. Toitainete vähesuse korral moodustab lepp juurepiirkonda mügarikud, milles sisalduvad bakterid suudavad õhust lämmastikku omastada ja selle toitainena kättesaadavaks teha. Juba iidsetest aegadest on lepapuud peetud peen- ja jämemateeria vahepeal asuvaks olemisvormiks - tahke maa ja vulisevate vete vahel - ning seetõttu peetakse leppa eriti sobivaks peenenergiaid vastu võtma ja edasi andma.Joonis üleval vasakul: 7 väikest sisseehitatud mini-orgooni emitterit (kiirguskeha) suudavad genereerida peent orgooni valguspüramiidi

Joonis üleval paremal: kujutab ühte seitsmest sisseehitatud mini-orgooni kiirguskehast.

 Weber-Isis® Energiaplaadi ülesehitus

Nagu juba eelnevalt mainitud, on Weber-Isis® Energiaplaat valmistatud lepapuidust. Selle läbimõõt on 39,76 cm (5,5 x 7,23 cm; kosmilise lainepikkuse võti 7,23 cm, mis vastab ka OM-helile, universumi ürghelile) ja selle paksus on umbes 3 cm. Kuus väikest Isis-orgooni kiirguskeha (täidetud kvartsliiva, puuvilla ja mesilasvahaga) on paigaldatud plaadi välisküljele 30 ˚ nurga all, suunaga ülespoole. Isis-orgooni-emitterite paigutus plaadi ümber (ja selle geomeetrilise kujundi kiirgus) loob lauale peenenergeetilise püramiidi, mille põhi on geomeetriline kuusnurk. Keskel moodustab täiendav seitsmes orgooni-kiirguskeha vertikaalse ülespoole suunatud valgusesamba.

Peale viimistlust laetakse Isis-Energiaplaati veel üks nädal suure orgooni-kiirgajaga (Weber-Isis® Orgone Võlukepp 1:3) sadade positiivsete infovoogudega. See energialaeng püsib üldiselt (ja oletatavasti) lõputult. Väikesed sisseehitatud Isis-orgooni-transmitterid tagavad peene eluenergiaga (orgooni-energia, biovitaalne energia, praana, chi, reiki jne) pideva varustamise ilmselt veel paljudeks-paljudeks aastateks.

Weber-Isis® Energiaplaat ja sisseehitatud väikesed Isis-orgooni-emitterid on valmistatud Saksamaal; seega kõik on valmistatud Saksamaal. Isis-Energiaplaadil peaks normaalse kasutuse juures olema piiramatu eluiga!

Võimalikud eelised ja kasutusvõimalused

·         Toitude ja jookide harmoniseerimine (soovitatav hoida 30-60 min enne tarvitamist Weber-Isis® Energiaplaadil).

·         Toitude ja jookide maitse võimalik paranemine.

·         Võimaldab parandada toidu seedimist ja toitainete omastamist toidust.

·         Isis-Energiaplaat laeb end püsivalt ise 7 sisseehitatud Isis-orgooni-emitteri abil.

·         Toidu energeetline parandamine (nii mahe- kui tavatoit).

·         Kuiv punane ja valge vein võivad saada pehmema maitse, kui asetada need u 30 minutiks Isis-Energiaplaadile. Tõenäoliselt vähendab see energeetiliselt parkhappe sisaldust. Sama võib kogeda mõrumaitselise õlle puhul.

·         Kraanivee energeetiliseks ja maitse parandamiseks tuleb hoida veekann Energiaplaadil minim. 30 min.

·         Poolvääriskivide ja kristallide energeetiline puhastamine ja laadimine (veega ja ilma). Olenevalt kristallide suurusest peaksid need Energiaplaadil olema 1 tund või kauem.

·         Külmutatud toit tuleks asetada Energiaplaadile vähemalt 15-30 minutiks enne valmistamist, et suurendada selle energiapotentsiaali. Konservid vajavad 30-60 min.

·         Kohvipulber ja -oad võivad pärast 30-60 min Energiaplaadil hoidmist olla mahedama maitsega ja paremini talutavad.

·         Puu- ja köögiviljade energeetiline uuendamine, mis võimaldab parema talutavuse toitutalumatuse puhul. Vajalik hoida plaadil vähemalt 1 tund, kuid mitte kauem kui üks päev.

·         Puu- ja köögiviljade valmimisprotsessi kiirendamine; võib panna viljad Energiaplaadile ja hoida seal nii kaua kui valmivad.

Kehahooldusvahendid ja kosmeetikatooted nagu hambapasta, dušigeel, šampoon, kreemid jne hoidmine Energiaplaadil võimaldab neid energeetiliselt uuendada ja vähendada võimalikku talumatust teatud koostisainete suhtes.

Katsetamine

Soovitame katsetamiseks asetada nt mõned banaanid, õunad või tomatid mõneks päevaks Energiaplaadile ja teine osa samal päeval ostetud viljadest viia teise tuppa ning jätta nad sinna. Reeglina võib täheldada, et Isis-Energiaplaadil olevaid vilju saab nautida palju varem ja on ka parema maitsega! Samuti võib Isis-Energiaplaati proovida sigarettide peal. Umbes 15-30 min pärast võib tunda maitse muutust (kuigi üldiselt soovitame mitte suitsetada!). Haiged ja põdurad potitaimed võivad taastuda, kui nad asetada päevaks Isis-Energiaplaadile.

Järgmise katsena soovitame lõigata õun pooleks ja asetada pool õunast mõneks tunnist Isis-Energiaplaadile ja teine pool viia teise tuppa. Mõne aja pärast võite avastada, et Energiaplaadile asetatud õun on lõikepinnalt heledaks jäänud, kuid teises ruumis olev õuna teine pool on lõikekohal oksüdeerunud ja pruuniks muutunud. See on selge tõestus, et Isis-Energiaplaat võib avaldada mõju nii peeneenergia (eeterlikul) kui ka jämedakoelisel (mateeria) tasandil. Mõned kliendid on proovinud veel teisi kasutusvõimalusi ja teinud   katseid. Näiteks asetasid nad Isis-Energiaplaadi toolile või diivanile ning katsid selle paksu padjaga. Seejärel istusid inimesed u 15-30 min selle tooli või diivani peal, kus oli pandud Energiaplaat. Katsealused teatasid, et tundsid end pärast katset energilisema ja elujõulisemana, mõned kogesid isegi soojust. Saan vaid julgustama teid ise proovima ja katsetama. Meil oleks väga hea meel saada oma klientidelt tagasisidet ja kogemuslugusid katsete kohta, mida nad on teinud!


Joonis üleval vasakul: pärast Isis-Energiaplaadil toiduainete aktiveerimist võivad selgeltnägijad tajuda toidu ümber valguskiirgust (aurat).