Võlupulk vee aktiveerimiseks

Võlupulka vees hoides muutub vesi allikavee maitseliks veeks. Tunne tekkis, et jood nagu Taevaskoja Emalätte allika vett.  Vee aktiveerimiseks piisab kui hoida võlupulka ümara otsa pidi vees 30 kuni 60 sekundit.
Lisa ostukorvi
159 €

Weber-Isis® Võlupulk joogi aktiveerimiseks (kullatud)

Mobiilne Võlupulk - suurepärane seade väljaspool kodu kasutamiseks

Tooteinfo Weber-Isis® Võlupulk

Eckhard Weber

Suurepärane seade, mida on lihtne igale poole kaasa võtta ja kasutada väljaspool kodu. Soovitan kõigile kahtlejatele! Kes pole veel kindel, kas bioenergeetika on tõesti olemas või saab seda mõne minu loodud seadmega võimendada ja kiirgust mõjutada, saavad soodsa võimaluse katsetada. Lihtsalt usaldage oma kogemust! Segage oma kohvi, teed, veini, õlu, mahla või vett klaasis Isis-Võlupulgaga ja vaadake, mis juhtub. Kas on parem maitse? Tunnete end värskemana? Ma tõesti usun, et märkate erinevust. Võtke aega, treenige oma taju ning tunnetage. Ka siin mängib olulist rolli pulgal olevad sooned ja rõngad ning tipus olev kuuli kuju. Kujundite kaudu avalduvat kiirgust võimendavad omakorda pulgas olev spiraal, mis on täidetud kvartsliiva ja puuvillaga. Muidugi on Isis-Võlupulk midagi palju enamat kui vaid testimisseade. See võib olla jookide aktiveerija väljaspool kodu, nt tööl, reisil jne. Või saate pubis oma sõpru hämmastada. Kõik kirjeldused põhinevad minu ja mu klientide tähelepanekutel ja kogemustel.


Veekarahvin ja veeklaas ei kuulu Weber-Isis® Võlupulga komplekti.

Ülesehitus ja töö põhimõte

Nagu kõigi meie teistegi toodete puhul teeb Weber-Isis® Võlupulga eriliseks selle geomeetriline kuju. See nelja-rõngaline kuju on tuletatud Egiptuse Djedi-sammastest ja võib võimendada bioenergeetikat. Messingist geomeetrilise sondi sees kvartsliiva, loodusliku puuvilla ja kulla sulami kasutamine välisküljel suurendab kiirguse intensiivsust. Loomulikult on Weber-Isis® Võlupulk ehitatud nii, et ei saa neelata võõrast välist energiat, mis võiks mõjutada selle energeetilist toimet. Lisaks on võimalik, et ülaltoodud Weber-Isis® Võlupulga koostisosad, mis on laetud sama infoga kui meie veeaktivaatorid, käivitavad töenäoliselt sama protsessi ja summatavad negatiivset kiirgust ning pakuvad sellega kasu. Sfääriline ots aitab kiirgust kõikides suunades ühtlaselt jaotada. Erinevalt Horuse Võlukepist, mis tuleb esmalt vaimse käsuga (taotlusega) aktiveerida, suudab Isise Võlupulk iseseisvalt töötada. Weber-Isis® Võlupulk töötab samal põhimõttel nagu Isis-Orgooni Transformaator.


 Weber-Isis® Võlupulk on 14,46 cm ja toote juurde kuulub puidust karp. Nii on seda lihtne igale poole kaasa võtta ning saab elegantsel viisil ja hügieeniliselt kasutada. Tarnekomplekt sisaldab ühte Isis-Võlupulka koos puidust karbiga.

Kasutamine

Weber-Isis® Võlupulka tuleks hoida jooki sisaldavas anumas (tassis või klaasis) ja segada u 30 sek. Kui Isis-Võlupulk lihtsalt anumasse asetada, võib aktiveerimine kesta 30-60 sek. Olenevalt joogi iseloomust ja kvaliteedist võib optimaalse tulemuse saavutamiseks olla vajalik pikem kokkupuuteaeg. Kogemused on näidanud, et puuviljamahlal kulub näiteks veest kauem aega enne kui on võimalik kogeda muutust maitses, samuti kohv, kuid tavaliselt mitte rohkem kui 60 sek.


Kasutusvõimalused: kohvi ja õlu harmoniseerimine.

Eelised:

·         Lihtne kasutada.

·         Vett ja erinevaid jooke saab infoga laadida.

·         Kõikvõimalike jookide maitse võimalik paranemine.

·         Oletatavasti parem kohvi seedimine.

·         Joogid nagu mahlad ja vein võivad omandada pehmema ja meeldivama maitse.

·         Vesi võib muutuda pehmemaks.

Vesi kui informatsiooni kandja

Tänu oma erilisele füüsikalisele struktuurile suudab vesi vedelkristallina absorbeerida, säilitada ja edasi anda teiste ainete sagedusmustreid (energeetilist infot). See on võimalik tänu nn vesiniksidemetele. Uuemad uuringud selgitavad sellega ka homöopaatia toimimispõhimõtet. Vesi reageerib nagu tundlik antenn kõigele oma ümbruses. Teaduslikud uuringud on näidanud, et isegi kosmilised mõjud nagu planeetide asetus, tähtkujud ja kuufaasid mõjutavad vett. Nimelt on tõestatud, et veel on omamoodi mälu. Vesi suudab infot salvestada ja edasi anda. Kahjuks ei tee ta positiivsel ja negatiivsel informatsioonil vahet. Saksa diplomeeritud füüsik suutis oma vereanalüüsiga tõestada, et vesi sisaldas isegi pärast saasteainetest puhastamist nende elektromagneetilisi võnkumisi. Organismi ei mõjuta mitte ainult keemilised ained, vaid ka saasteainete kahjulikud elektromagnetilised sagedused. Selliseid sagedusi saab neutraliseerida Weber-Isis® Võlupulga abil.

 

Veekristallifotod Dr Masaru Emoto © Eckhard Weber.

Pilt A - töötlemata kraanivesi (neutraalne proov). Kaootiline ja disharmooniline struktuur (vastand harmoonilisele).

Pilt B – Weber-Isis® Võlupulgaga töödeldud kraanivesi. Kaunis kuusnurkne lumekristalli kujuline geomeetriline kujund tuleb nähtavale.

 

Palun pange tähele ka meie poolt jagatud teavet, miks me oma toodete mõju kohta nii vähe räägime.